ijournal.cz

Brandnooz box leden 2018: vzrušující pouť chutí

red Zdroj: brandnooz 9.2.2018 Gastronomie, Testy
Brandnooz umožňuje spotřebitelům objevit a ochutnat novinky na českém trhu, které zachutnají a potěší. Každý měsíc předplatitelům dorazí domů, nebo na výdejnu Geispoint, box plný zajímavých produktů. Spotřebitelé pak na webové stránce www.brandnooz.cz hodnotí obdržené produkty a tím vytváří neobvyklou komunitu. Svým hodnocením totiž sdělují svůj názor nejen spotřebitelům, ale také výrobcům. Ti pak výsledky vyhodnocují a případně pracují na zlepšení produktu, který spotřebitelům nabízejí. Brandnooz spolupracuje s více jak stovkou nejznámějších výrobců potravin o jejichž novinkách pravidelně informují své předplatitele. Více informací, včetně předplatného, naleznete na www.brandnooz.cz.

Brandnooz box leden 2018

3659Nestlé
Fitness Cereálie

Přišlo jaro a spolu s ním i cereálie Nestlé Fitness s novým vylepšeným složením, kterému neodoláte! Přesvědčte se sami. Nové cereálie Nestlé Fitness pro Vás byly připraveny s chutnými vybranými ingrediencemi a nyní obsahují i celozrnný oves. Také obsahují vitamíny skupiny B, a tak pomáhají uvolňovat energii* z potravy. A to není všechno! Pro potěšení milovníků čokolády jsme u varianty Nestlé Fitness Chocolate navýšili množství lupínků máčených ve směsi mléčné a hořké čokolády o 25 %! Nezaháleli jsme ani u Nestlé Fitness Fruits, které kromě ananasu, papáji a kokosu, obsahují nově i americkou brusinku.

Balení: 350 – 375 g
Cena: 89,90 Kč


Amylon3773
Bio Puding rýžový se skořicí a jablkem

Rýžový puding se skořicí a kousky lyofilizovaného jablka. Vyzkoušejte jeho krásně jemnou chuť, která Vás okouzlí. Puding je zcela bez barviv, bez aromat a přidaného cukru.

Balení: 40 g
Cena: 23,90 Kč
3775Adriana

Celozrnné těstoviny

Celozrnné těstoviny vyrábíme ze 100% celozrnné mouky, která obsahuje přirozené živiny, získané mletím celého zrna pšenice tvrdé Triticum durum. Hlavním benefitem je vysoký obsah vlákniny. Tyto těstoviny mají také příznivější glykemický index než z běžné mouky. Od května 2017 jsou k dostání v řetězci Ahold.

Balení: 500 g
Cena: 36,90 Kč
Maggi3776
Snackito Thajská kari čočka

Máte chuť na něco pikantního, ale máte jen pár minut času? Uspokojte vaše chuťové buňky lehkou svačinkou MAGGI Snackito s příchutí Thajská kari čočka. Směs snadno připravíte zalitím 150 ml vroucí vody, promícháte a po pěti minutách můžete konzumovat. Lahodnou kombinaci římského kmínu, koriandru, zázvoru a kurkumy v chutné směsi předvařené čočky a sušené zeleniny si zamilujete :-) Zdravá svačinka MAGGI Snackito Thajská kari čočka má vysoký obsah bílkovin, které přispívají k udržení normálního stavu kostí, a vysoký podíl vlákniny.

Balení: 65 g
Cena: 29,90 KčLay´s3769

Oven baked

Nové Lay´s Oven baked jsou unikátní bramborové chipsy, které jsou pečené v peci a díky tomu mají o 50% méně tuku. K dostání jsou hned ve dvou lákavých
příchutích – jogurt s bylinkami a solené.

Balení: 65 g
Cena: 24,90 Kč

McOzi3774
Pražené škvarky

Pro ty, co mají na něco chuť…Ničím nenapodobitelná chuť mistrovsky upražených vepřových škvarků vás dostane. Je to něco úplně jiného, než jste doposud zažívali. Tahle dobrota vystřelí vaše chuťové pohárky do jiné galaxie a už se nebudou chtít vrátit. Ochutnáte jednou…a pak už v tom lítáte.

Balení: 50 g
Cena: 49 Kč
Arax3772
Bio březová šťáva

Bio březová šťáva s šípkovou, mátovou nebo kopřivovou příchutí je oblíbeným pomocníkem v tradiční medicíně. Je bohatá na vitamíny C a B a minerální látky je považována za účinné přírodní léčivo, připisují se jí omlazující a regenerační účinky. Je vhodná pro detoxikaci organismu. Je skvělým doplňkem stravy a díky nulovému obsahu přidaného cukru vhodná i pro diabetiky. Neobsahuje GMO a je pasterizovaná. Dostupné také v dalších příchutích – citrón, s fruktózou a přírodní. Můžete zakoupit: na www.potravinyarax.cz a Albert NC Chodov. (v 1l balení – šípek, máta a přírodní).

Balení: 0,3 l
Cena: 32 KčHodnocení redakce ijournal.czOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento měsíc nám box opět dorazil později, oproti garantovanému dodání. Bohužel je problém na straně kurýrní společnosti Geis, dle komentářů na facebooku nejsme jediní, kteří mají s dodáním problémy. Možná by bylo vhodné zvážit jinou dodavatelskou společnost. Dost už ale k dodání. Box, který dorazil, byl opět nabitý skvělými produkty. Tentokrát bylo opravdu těžké vybrat tři nejlepší. :-) Pomyslné první místo tedy udělujeme Lay´s Oven baked, novým chipsům, které jsou pečené v troubě (peci) a nejsou vůbec mastné a těžké. Druhou příčku obsadily Nestlé Fitness cereálie. Mají o 25% více lupínků máčených v čokoládě, ale přitom jde o poměrně zdravou snídani. Jako poslední produkt nás zaujala Arax Bio březová šťáva s mátovou příchutí. Osvěžující šťáva s výbornou chutí, navíc ve skleněné lahvi, kterou nebudete tolik zatěžovat životní prostředí.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz