Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Barbora Kodetová Šporclová – nová tvář unikátní české kosmetiky

red Zdroj: Healer, foto: foto Lenka Hatašová 20.5.2017 Celebrity, Krása a zdraví

Stala jste se tváří a ambasadorkou unikátní regenerativní kosmetiky Healer. Proč Vás oslovil právě tento krém?

Protože je na rozdíl od jiných krémů opravdu účinný a skvěle funguje a na pleti je to opravdu velmi rychle poznat. Neměla jsem na něj žádné nepříjemné reakce a od prvního použití jsem se cítila dobře.

Jakým způsobem jste se o Healer creme dozvěděla?

Na krém Healer mně náhodou upozornila kamarádka, která na něj narazila na internetu. Na její pleti jsem viděla velkou změnu, a tak jsem krém vyzkoušela i já. Opravdu funguje skvěle! Navíc je to český výrobek. Velmi si vážím našich vědců, kteří v mnohem těžších podmínkách a s málo prostředky dokáží vytvářet výrobky, které nejen obstojí, dokonce překonají výrobky světové. Věřím, že i Healer creme bude tím světovým!

Jak dlouho už ho používáte a vidíte na sobě nějaké účinky?

Už je to tak minimálně rok zpátky. Krém je prostě úžasný. Hlavní rozdíl je ve vláčnosti kůže a zlepšení pigmentace. Ta přišla tak po dvou měsících. Celkově je plet jasnější a pozoruji i vyhlazení větších vrásek.

bara kodetovaDoporučila byste krém i jiným ženám?

Stoprocentně!

Jako žena i jako herečka chcete vypadat určitě krásně, mít zdravou a na první pohled svěží pleť. Co všechno pro to děláte, jaké jsou Vaše rituály?

Já si na žádné rituály nepotrpím. Upřímně na ně ani nemám čas. Jediné co dodržuji, je odlíčení. Ale pečuji o sebe. Jsem zastáncem neinvazivních zákroků. Jako je kvalitní laser. Chodím na kosmetiku k mým kamarádům do salonu Medela Derma ve Vysočanech. A myslím si, že každá žena i muž, má právo využít i plastiku, pokud se necítí se svým zjevem spokojený. Já se řídím heslem: VŠEHO S MÍROU A ZDRAVÝM ROZUMEM!

Když byste mohla porovnat běžné krémy, které jste dosud používala, jakou hlavní přednost vidíte na Healer creme?

Je jemný, kůže je po něm hydratovaná a vláčná, vyrovnává barvu kůže. Funguje na vrásky, drobné neduhy pleti a je cenově dostupný.

Víme, že používáte i Healer gel, čím Vás nejvíc oslovil nebo překvapil – máte nějakou osobní zkušenost?

Gel používám na drobné úrazy, jak své vlastní, tak i mých tří dětí, na ekzémy, jizvy a popáleniny. Vím, že má velké rozpětí v používání. Kéž bych ho mohla mít doma po litrech :o)))

Myslíte si, že je vhodný i pro ostatní členy rodiny?

Ano. Vřele bych ho doporučila třeba maminkám pro děti. Nebo každému po operaci. Funguje výborně na jizvy, na opary i drobné prasklinky a navíc je to český výrobek, který vyvinula naše česká lékařka, která má letité zkušenosti s krevními destičkami a umí je výborně zpracovat. Proto tolik hojí i regeneruje a jsou zároveň i bez nežádoucích účinků.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Healer, foto: foto Lenka Hatašová