Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Listopad 2019
ijournal.cz

Vyhrajte vstupenky a těšte se na nové setkání v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha

red Zdroj: Muzeum Grévin Praha 20.5.2017 Soutěže, Výstavy

Americká popstar zpěvačka Katy Perry je známá svými písničkami a nezapomenutelnými show po celém světě. Koncerty jsou vždy brzy vyprodané, a tak zpěvačka většinou své turné o nějaké to další město rozšíří. Její pražské působení odstartuje netradiční hudební show, a to o víkendu 3. – 4. června v Café Grévin v Celetné 15. Spolu s dalšími hvězdami showbyznysu na vás pak bude vždy čekat ve stálé expozici muzea.

foto
Připravte se na příchod velké americké hvězdy

Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohacuje svoji sbírku zpěváků a hvězd showbyznysu o další hvězdu. Hvězdné obsazení „plesového sálu“ muzea tak obohatí nová figurína americké popové zpěvačky Katy Perry, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba. Svoji kariéru nastartovala písničkou I Kissed a Girl, která se stala hitem roku 2008. Od té doby procestovala svět a před dvěma lety dokonce navštívila Prahu v rámci svého doposud posledního turné.

Její vosková dvojnice, kterou budou mít návštěvníci možnost vidět už od června v expozici nejzábavnějšího muzea voskových figurín Grévin, je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy má v podobě modré paruky. Tato paruka je v muzeu Grévin zhotovena z opravdových vlasů. A to díky luxusní značce Hairdreams, která je lídrem v oblasti metod profesionálního prodlužování a zhušťování vlasů pro účesy voskových figurín, se kterou Grévin uzavřel partnerství.

Staňte se součástí jejího show!

První červnový víkend patří dětem! A s nimi si to velmi rádi užijí i dospělí. Nenechte si proto ujít možnost strávit 3. – 4. červen spolu s Katy Perry v Café Grévin Praha. Jste obdivovatelé hudebních televizních show? Máte možnost se jí účastnit: každou hodinu zazpívá jedna z mnoha interpretek nejoblíbenější zpěvaččiny hity a spolu s tanečníky předvede svou show. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly zvěčnit ve foto koutku. Spousta neočekávané zábavy vás bude čekat v Muzeu Grévin v Celetné 15.

Přijměte naše pozvání a vydejte se na cestu prostorem a časem magickými světy Grévin Praha, kde se nečekaná setkání stávají skutečností. Odhalte tajemství slavných, staňte se partnery hvězd a zažijte nový rozměr zážitku s mobilní aplikací Grévin Praha, která se stane vaším osobním průvodcem!

logo-grevin-praha
Soutěžní otázka:
Která socha byla letos jako první v muzeu Grévin Praha odhalena?

a) Michelle Obamová
b) Miloš Zeman
c) Donald Trump


Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte 2 vstupenky do Muzea Grévin Praha. Odpověď pošlete nejpozději do 29. května 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Grévin. Nezapomeňte rovněž uvést svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Nápovědu naleznete na:

http://www.grevin-praha.com/cz

O muzeu Grévin Praha

Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s českými i světovými legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu. Díky originálnímu scénografickému ztvárnění se návštěvníci stávají svědky neočekávaných setkání, součástí dávné i nedávné historie a partnery hvězd filmového i hudebního průmyslu. V muzeu Grévin nejde zdaleka jen o přehlídku voskových osobností. Scénografie do detailu ilustruje dobu a dodává celému zážitku realistický nádech umocněný hudbou a světelnými efekty. V přízemí muzea si mohou návštěvníci po prohlídce odpočinout v Café Grévin. Grévin Praha je interaktivním muzeem a úchvatným místem pro trávení volného času, kde se široká veřejnost může vzdělávat i bavit ve společnosti celebrit.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muzeum Grévin Praha