ijournal.cz

Značka LABEL.M představuje novou produktovou řadu

red Zdroj: TONI&GUY_LABEL.M 26.9.2023 Společenské akce a události

Více než 50 produktů vlasové péče a stylingu přichází v ještě individualizovanější, účinnější a udržitelnější podobě. Nová řada se představila na velké kadeřnické show TONI&GUY v Praze.

 
LABEL.M


Značka s více než šedesátiletými kořeny a oficiální partner londýnského Fashion Weeku uvádí novou a vylepšenou produktovou řadu, která posunuje vysoký standard vlasové péče i stylingu ještě dál. Počínaje biokompatibilními recepturami Cleanse & Condition a konče supervýkonným stylingem LABEL.M poskytuje to nejlepší z módy, udržitelnosti i účinnosti použitých ingrediencí.

LABEL.M

Díky globálnímu působení značky jsou všechny produkty testovány na mnoha trzích po celém světě. Zároveň jsou genderově neutrální a vhodné pro všechny věkové kategorie.
Nová řada produktů LABEL.M se v Česku poprvé představila na velkolepé kadeřnické show, která přinesla do Prahy kousek světoznámé londýnské „Mainstage”.

LABEL.M

Mezinárodní umělecký tým TONI&GUY předvedl svou kreativu i atmosféru londýnského týdne módy v prostorách Pražské křižovatky v kostele sv. Anny, kterou uspořádala společnost Italy Style Linea, jež je distributorem značky LABEL.M pro Česko a Slovensko.

LABEL.M

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TONI&GUY_LABEL.M