ijournal.cz

DECO LOCO 2.0: ještě více avantgardní

red Zdroj: DECO LOCO 27.9.2023 Hi-tech a bydlení

Česká designérka Diana Turinová dělá svým showroomem DECO LOCO již pět let pražské Vysočany zářivější, barevnější a útulnější. A nyní s Gabrielou Hámovou zahajují novou éru spolupráce, kreativity a inspirace, která změní způsob, jak designéři pracují a tvoří… Cílem je pomoci vytvořit domov snů na jednom místě – ještě snadněji než do teď!

 DECO LOCO

Designérská studia jsou již tradičně centrem kreativních myslí. Designéři, stavaři, architekti se v nich scházejí, diskutují a přivádí své umělecké vize k životu. I proto v DECO LOCO roste nový, dynamičtější a všestranný pracovní prostor!

Nový koncept pod taktovkou dvou zkušených designérek – Diany Turinové a Gabriely Hámové nabízí bohaté možnosti moderního designu, ale především spojuje všechny tvořivé duše. Výstižný název celého projektu DECO LOCO & friends je současně vizí. Na jednom místě ve sdíleném ateliéru se můžete potkat se světem designérů a architektů. DECO LOCO navíc zcela redefinuje prostory pro spolupráci a nově nabízí více příležitostí pro partnery! V showroomu najdou všechny spřátelené firmy útočiště pro představení vlastní tvorby zákazníkům a nově je součástí pracovního prostoru bohatá vzorkovna materiálů – na výběr bude z různých vzorů, druhů, tvarů, a rovnou ve velkých formátech! Vyzkoušet si různé barevné kombinace pomůže každému zákazníkovi uvědomit si, jak dokonale zabydlený jeho domov může být.

DECO LOCO

                                                        (zleva: Diana Turinová, Gabriela Hámová)

 „Prostor DECO LOCO nabízí velký potenciál pro různé typy spolupráce a propojení mezi firmami, designéry a architekty. Rozhodli jsme se proto vytvořit klub DECO LOCO & friends, jehož vizí je pořádání výjezdů na veletrhy, exkurzí do výroby, prezentace novinek, ale také nabídka sdílených pracovních míst, nebo možnost využití jednací místnosti či vzorkovny materiálů přímo v showroomu DECO LOCO. Vytvořili jsme také Ateliér pro přímou práci několika interiérových designérů, a tak i zákazníci showroomu budou případně moci požádat o spolupráci na svých projektech,“ vysvětluje Gabriela Hámová.

Čím dál více dochází k propojení kreativity a obchodu, proto se DECO LOCO jeví jako dokonalý cíl pro vizionářské partnerské firmy. Značky, které chtějí být vidět, být spojovány s inspirativním prostorem, a zároveň možná chtějí pozměnit i svůj příběh…DECO LOCO s průkopnickým přístupem otevírá možnosti svým partnerům, a pomáhá všem klientům si dokonale zařídit svůj domov na jednom místě!

 DECO LOCO

 

Vstupte s námi do nového a dokonale nadčasového studia DECO LOCO!

Na jednom místě si můžete nejdříve ve své mysli, a poté digitálně, sestavit vysněný domov. Tým designérů zabydlí inspirativní ATELIÉR, kde nabídnou nejen své nápady, ale rovnou i vzorky materiálů, takže se váš sen začne skutečně zhmotňovat.

Designérské studio DECO LOCO původně naplnila Diana Turinová českými značkami nábytku, bytových doplňků, dekorativních povrchů a dalšího vybavení interiérů a exteriéru. Ovšem její vlajková značka LUSITO, hravé osvětlení a rozmanitý osobitý nábytek, absolutně odráží novou rozšířenou nabídku showroomu DECO LOCO…

DECO LOCO

Svět svítidel bude ještě větší s ryze českým studiem Moje Lampa, které navrhuje a ručně vyrábí keramická svítidla na míru, dle individuálních představ zákazníků. Náročné klienty nezklame ani YOURDESIGN s minimalistickými designovými svítidly opět české výroby, která už rozsvítila prostory v Itálii, ale také třeba v Emirátech. Dalším novým partnerem je firma Interiéry Nosek, převážně zakázková výroba truhlářských prací, realizující atypické prvky z dýhovaného a laminovaného materiálu. A do showroomu DECO LOCO přibude i fashion koutek s českou módní udržitelnou značkou TAUPE.

„Naším cílem je proměna, ale určitě nepřijdete o to, co máte na studiu DECO LOCO nejraději. Punc přátelské atmosféry zůstává, spolu s partnerskými firmami budeme nadále podporovat inovace, spolupráci a udržitelnou kreativitu. Těšit se můžete na oblíbené MINIMARKETY, blogerské eventy,

kreativní sezónní workshopy, odborné semináře či barevné Design koktejly!“ Upřesňuje Diana Turinová, která opět potvrdila, že pojem interiérový design v jejích rukou stále rozkvétá, získává nové kontury, a reaguje tak na vyvíjející se potřeby uživatelů, technologický pokrok, estetické preference a funkční požadavky.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: DECO LOCO