ijournal.cz

Žij život naplno s Avon parfémy Life

red Zdroj: Avon, foto: archiv fy, -eso- 3.9.2016 Krása a zdraví

Světoznámý japonský módní návrhář a designér a neméně úspěšný tvůrce parfémů Kenzo Takada zahájil spolupráci s Avon Cosmetics. Smyslem této spolupráce bylo vytvořit nový parfém. Dvojice mimořádných vůní Avon Life (Život) pro ni i pro něj byla tento týden slavnostně představena na společenské akci, kterou kosmetická společnost pořádala v jejím sídle v Amazon Courte za účasti generální ředitelky Avon pro ČR A SR Andreeou Moldovan. Samotného křtu se zhostila zpěvačka Debbi. 

křestlifez akce
„Chtěl jsem vytvořit vůně, které by odrážely moji multikulturní identitu bez jakýchkoliv hranic, vůně, které jsou schopné cestovat mezi národy. Chtěl jsem, aby se s těmito vůněmi mohli ztotožnit muži a ženy ze všech kultur,“ prozrazuje Kenzo Takada.

HyperFocal: 0KresbaPARFEMYDámská AVON Life se otevírá tóny jemně kořeněných lístků bílého čaje, svěží vodní lilií a šťavnatým červeným jablkem. V srdci srdce tepe omamná fialka, bílá pivoňka a květy sakury, které odkazují na Kenzovo rodné Japonsko. V základu vůně ucítíte pudrový kosatec a zemitou pačuli. Pánská AVON Life voní po černém pepři, lístcích fialky a cedrovém dřevu.

 
LifeHerobalLifeHerLotion
LifeHimObal

Za zmínku zcela jistě stojí i výrazný flakon, který je rovněž inspirovaný Kenzem Takadou, především jeho láskou ke květinám. „Bylo důležité, aby flakon odrážel mou osobnost. V Japonsku má každá rodina svůj erb, většinou inspirovaný přírodou. Ve znaku rodiny Takada je květ zvonku, který se podobá fialce. Květiny byly vždy důležitou součástí mých designů. Spolu s týmem Avonu jsme proto pracovali na tom, jak moderním způsobem vdechnout fialkám život. Flakon dámské vůně má nápadný uzávěr, jehož design je výtvarným ztělesněním něžné fialky.“

HyperFocal: 0HyperFocal: 0
Vizual
Avon Life by Kenzo Eau de Parfum 50 ml (for her), 75 ml (for him)


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Avon, foto: archiv fy, -eso-