ijournal.cz

Poznáte hvězdy zítřka? Nová kampaň značky Kinder má motivovat děti ke sportu

Po úspěšných kampaních Staň se tváří Kinder čokolády a Každé dítě může být superstar! značka Kinder přichází s novou kampaní s názvem Poznáte hvězdy zítřka? Na obálce limitované edice Kinder čokolády se tentokrát objeví dětské tváře dnešních špiček českého a slovenského sportu. Zároveň bude probíhat soutěž, v rámci níž bude vybráno 10 sportovně aktivních dětí, které se budou moci setkat se svými idoly. Nové hvězdy zítřka bude společnost Ferrero hledat od září do listopadu 2016 a i ty můžeš být jednou z nich!

 na akci

Jaké byly začátky dnešních superstar českého a slovenského sportu? Jaké měli sportovci představy o své budoucnosti, jak trnitá byla jejich cesta na vrchol a jak vlastně vůbec vypadali, když jim bylo sedm, deset nebo dvanáct? To se dozvíte díky nové kampani značky Kinder – Poznáte hvězdy zítřka? – která představí dětské tváře šesti ambasadorů, mezi něž patří Jana Dukátová, Zuzana Štefečeková, Martin Fuksa, Petr Mrázek, Pavel Kadeřábek a několikanásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková, kteří se díky spolupráci s marketingovou agenturou Sport Invest objeví na obálce limitované edice Kinder mléčné čokolády. Od září do listopadu tak můžete nasbírat celou sérii s tvářemi hvězd současného sportu.

 Sáblíková

Společně s tím bude rovněž probíhat soutěž, v níž bude vybráno 10 dětí, které se rozhodly netrávit svůj volný čas doma u televize nebo na počítači, ale začaly se věnovat nějaké sportovní aktivitě. Soutěž bude probíhat prostřednictvím on-line hlasování na sociálních sítích a svůj hlas bude mít i šest ambasadorů. Do samotné soutěže pak už jen stačí během září až listopadu zaslat video nebo fotografie, které děti nejlépe vystihují přímo při jejich oblíbené sportovní disciplíně. Deset vybraných dětí pak bude mít jedinečnou příležitost setkat se se známými tvářemi českého sportu, strávit s nimi celý den a dozvědět se spoustu zajímavostí.

 Martin Fuksa na čokoláděMartina na čokoládě


V průběhu celé soutěže budou na sociálních sítích postupně umisťována zábavná videa ambasadorů, v nichž uvidíte, jak dnešních šest vrcholových sportovců vypadalo, když byli malými dětmi. Cílem celé akce je ukázat všem dětem, že se sportem mohou začít úplně kdykoliv a kdekoliv, stačí si najít jen svou oblíbenou disciplínu. „Spolupráce s vrcholovými sportovci nás velmi těší, neboť i díky nim můžeme inspirovat děti a teenagery a podpořit je v tom, že s pohybem mohou začít opravdu kdykoliv, může je hodně bavit a navíc se třeba jednou mohou stát skutečnými sportovci,“ dodala Jana Špačková, marketingová ředitelka společnosti Ferrero.

Pro více informací navštivte www.kinder.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero - Kinder