ijournal.cz

Zasoutěžte si o domácí cvičení s Fitshaker

red Zdroj: Fitshaker 16.11.2022 Soutěže

Patříte k milovníkům fitness a aktivního životního stylu? Pak vás nadchne online fitko, které nabízí tisícovku cvičebních programů a živých přenosů. Slovenská jednička v domácím cvičení umožňuje svým uživatelům cvičit každý den pod vedením známých instruktorů jako je např. Zuzana Klingrová, Hanka Kynychová Zuzka Light, Jan Caha, Lea Vršecká nebo Jan Kempa. Cvičení je určeno jak pro začátečníky, tak i pokročilé, všech věkových kategorií, včetně dětí. Konkrétní program si dle typu, náročnosti a délky vybírá každý sám. V nabídce je např. aerobik, pilates, jóga, zumba a mnoho dalšího. Při registraci lze při zadání konkrétního cíle získat cvičební plán, podle kterého následně Fitshaker vybere ideální tréninkový postup.


image foto

Spokojených lidí, kteří používají online platformu Fitshaker pro udržení nebo zlepšení své kondice, stále přibývá. Cvičení v pohodlí domova vyzkoušely již desítky klientů. Nejoblíbenější jsou zejména kratší cvičební programy zaměřené na posilování a spalování. Fitshaker je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a peníze za vstup do fitness centra a osobního trenéra.


Soutěžte s námi o jeden z pěti voucherů a vyzkoušejte si toto online fitko na vlastní kůži i vy!

image foto
Soutěžní otázka: Na jaké cvičení se specializuje trenérka Zuzka Light?

A)    Jóga pro těhotné

B)    Krátké intenzivní tréninky

C)    Sportovní aerobik

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 25. listopadu 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – cvičení. Vylosovaného výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Více na www.fitshaker.cz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fitshaker