ijournal.cz

Zaparkujte v Autokině Dlabačov!

red Zdroj: www.dlabacov.cz 9.5.2020 Aktuality a pozvánky, Film

Oblíbené artové Kino Dlabačov se opět otevírá, tentokrát stylově jako autokino. Od pátku 8. května zahájil promítání na velkém plátně na Hotelu Pyramida českou filmovou komedií Vlastníci. Dlouhá přestávka projekcí končí a Kino Dlabačov přichází s nápadem, jak v dnešní době pobavit diváka a přinést mu zajímavý zážitek.

dlabacov_autokino
„Přišli jsme s myšlenkou maximálně využít volný prostor parkoviště u Orea Hotelu Pyramida, kde bude umístěn projektor. Plátno bude rozprostřeno na samotném hotelu tak, aby měli všichni diváci pohodlný výhled ze svého zaparkovaného auta,“ uvádí Tereza Blažková z Kina Dlabačov. Zajištěno bude také občerstvení pod taktovkou Kavárny Dlabačov a spousta desinfekce.

A jaké projekce v nejbližších dnech Kino Dlabačov nabídne?

Na zahájení, tedy pátek 8.5. ve 21:00, byla nachystána česká černá filmová komedie Vlastníci, režiséra Jiřího Havelky o jedné podařené domovní schůzi. Snímek si našel rychle své diváky a úspěchy sklidil i na Českých lvech, kde si ocenění převzali jak herečky v hlavní a vedlejší roli, Tereza Ramba a Klára Melíšková, tak i Jiří Havelka za scénář.

V sobotu 9.5. ve 21:00 následuje pěti Oskary oceněný korejský film Parazit. Tento film ve stylu Pulp Fiction patří mezi nejúspěšnější filmy roku. Snímek vypráví o tom, jak se mazaná chudá rodina infiltruje do bohaté domácnosti byznysmena. Film přináší kromě napětí, také satiru a vtip a dle mnoha ohlasů se jedná o nejzábavnějšího vítěze festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction.

Kino Dlabačov bude pokračovat i v následujícím týdnu, a to ve čtvrtek 14.5. ve 21:00, celovečerním dokumentem o zneužívání dětí na internetu. Radikální film V síti režiséra Víta Klusáka a Barbory Chalupové připomíná tabuizované téma a rozpoutává tak válku s predátory českého internetu.

Na páteční večer se budou moci těšit diváci na rockové pecky v podobání Eltona Johna. Životní příběh největší hvězdy světové popmusic přiblíží 15.5. ve 21:00 film Rocketman. Epický fantaskní muzikál zachycuje neuvěřitelný osud Eltona Johna a zlomové okamžiky v jeho životě.

rocketman

A nebyl by to Dlabačov, aby si nepřipravil překvapení na závěr! V sobotu 16.5. opět ve 21:00 se na plátně na Hotelu Pyramida rozzáří oblíbená česká komedie plná hlášek, která pod širým nebem nesmí chybět! Tipněte si, jaká pecka to bude!

Více informací najdete na facebooku. Vstupenky jsou  v předprodeji na www.dlabacov.cz nebo na GoOut. Následně obdržíte spolu se vstupenkou potřebné informace do mailu.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.dlabacov.cz