ijournal.cz

Z ježibaby královnou za pár minut!

red Zdroj: Foto: Petra Clinic 12.8.2016 Celebrity

To, že se v klinikách estetické medicíny dějí zázraky, se ví již dlouhou dobu. Ale takovou změnu jste ještě neviděli! Petra Řehořková z Petra Clinic použila svoji kouzelnou hůlku a vyčarovala Adině Sobotové prakticky novou tvář.

 Adina_po_ošetření_na_Petra_ClinicAdina_před_ošetřením
Adriena Sobotová se rozhodla omladit, zejména proto, že budou mít s Luďkem v srpnu výročí svatby 35 let a chce pochopitelně vypadat ještě lépe. S Petrou se znají poměrně krátce, ale vypadá to, že se spolu budou vídat častěji. „U Petry na klinice se cítím skvěle. Vládne tady velmi příjemná atmosféra a fakt, že odcházím krásnější a spokojená tomu také hodně nahrává,“ směje se Adriena Sobotová. Upřednostňuje všechny procedury, které jsou neinvazivní. Sama je ale nejspokojenější s metodou LPG, což je vlastně mechanická stimulace kožní tkáně a nahrazuje ruce maséra, ale daleko s větší silou.

6_sejdemem_se_na_recepci

Ve svém volném čase nejraději hraje tenis nebo vyrábí šperky z korálků. Jinak vystupuje v divadle Semafor a na zájezdech s představením „Návštěvní den u Miloslava Šimka“, kde hraje s Petrem Jablonským a svým manželem. Společně s Luďkem Sobotou vystupují a pracovat společně je i po těch letech nejen baví, ale také spojuje.

 Sobotová

Míša Kuklová je ve světě omlazování nováčkem. Denně sice slýchá, že na svůj věk vypadá stále mladě a běžně jí lidé prosí o doporučení kliniky, se kterou je nejvíce spokojena. „Samozřejmě, že mi lichotí slyšet, že vypadám mladě a tím spíš, že doposud jsem nic většího nepodstupovala,“ usmívá se Míša Kuklová. Trápily jí totiž dvě vrásky mezi očima. Vzhledem k tomu, že se jednalo o genetickou dispozici, a Míša zbytečně vypadala utrápeně, ač se tak vůbec necítila, nechala si je vyplnit a je nadšená. Ostatní vrásky jí nevadí, ráda by stárla co nejpřirozeněji.

Kuklová

Nyní využívá tzv. myostimulátor, který nahrazuje cvičení v posilovně, které jí nikdy nebavilo. „Navíc mám tendenci se osvalovat, takže jsem v posilovně naopak přibývala, což tady nehrozí, a přesto se člověk zpevní a nějaký ten centimetr obvodu dané partie ubyde,“ komentovala nové zážitky na klinice Míša. Co se týče dalších plánovaných zákroků, upřednostňuje neinvazivní metody, které mají za cíl rozjasnit a zpevnit pleť. Je již s Petrou Řehořkovou domluvená, že během zimních měsíců podstoupí laserové ošetření jizviček po akné.

A jak žije Míša ve dny, kdy o sebe pečuje sama? Hodně času tráví se svým synem. Snažím se trávit dovolené se synem aktivně. Byli jsme například u moře, na horách, nebo s kamarádkou chodíme často ven na procházky s pejsky. „Letos jsem dokonce dělala náhradní maminku dvěma malým kosům, které jsme  s Romčou zachránili,“ podělila se s námi o zajímavost a dodává, „jinak hodně pracuji. Zkoušíme teď muzikál, kde se alternujeme s Dádou Patrasovou. Premiéra bude v září, tak zkoušek přibývá. Naštěstí se obklopuji zásadně jen hodnými a vstřícnými lidmi, takže i práce je mým koníčkem.“

3_Adina_a_Míša

Petra Clinic díky svému nadstandardnímu přístupu přitahuje stále více nových klientek a udržuje si ty, které ji měly možnost vyzkoušet. „Nás často navštěvují známé osobnosti, kterým věnujeme úplně stejnou péči jako všem. Pravdou je, že mi v hlavě běží zavazující myšlenka – tak a teď bude naše práce vidět i v médiích,“ vzpomíná Petra Řehořková na ošetření Adrieny Sobotové a Míši Kuklové.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Foto: Petra Clinic