ijournal.cz

Výrazná navenek. Pečující uvnitř! Rtěnka HYDRAMATIC od Avonu

red Zdroj: Avon, foto: nextfoto 25.3.2023 Krása a zdraví
Rtěnka..AVON uvedl na začátku března na trh matnou rtěnku s hydratačním středem HYDRAMATIC. Složení této rtěnky je naprosto revoluční a nepodobá se jí žádná na trhu. Rtěnka HYDRAMATIC od Avonu totiž kromě špičkových matných pigmentů obsahuje více než 50 % (!!!) hydratačních a ochranných složek, včetně kyseliny hyaluronové a glycerinu.

Rtěnka HYDRAMATIC zajistí intenzivní matnou barvu i dlouhotrvající vzhled hydratovaných, plnějších a hladších rtů.

„VÝRAZNÁ NAVENEK. PEČUJÍCÍ UVNITŘ“. Stejně jako my ženy – výrazné, odvážné a pečující zároveň.

Tato unikátní novinka zaujala i jednu z nejpopulárnějších zpěvaček, hereček a influencerek současnosti Sharlotu, která je známá svým mimořádným citem pro trendy – ať už umělecké, fashion či kosmetické.

sharlota

„Za mě skvělá beauty vychytávka. Jsem z ní naprosto nadšená a sama jsem všechny odstíny pečlivě testovala. V mé profesi používám téměř výhradně matné rtěnky, na kameře i na jevišti zkrátka vypadají lépe. Ale neustálé změny teplot, ostrá záře reflektorů i můj nedostatečný pitný režim si často vybírají svou daň v podobě vysušených a mdlých rtů. Proto se nové rtěnky HYDRAMATIC nemůžu nabažit – konečně mají mé rty nejen úžasnou matnou barvu, ale jsou navíc dokonale hydratované a vyživené. A z čeho jsem úplně nadšená je možnost míchat více odstínů dohromady! Naprostá bomba,“ nešetří chválou Sharlota. Live Event 8. března pořádaném k Mezinárodnímu dni žen v Loftu BUB-NY v pražžských Holeššovicích uváděla Nikol Moravcová. Téma – společně proti jakémukoli násilí páchanému na ženách se neslo celým večerem. A samozřejmě představení nové rtěnky včetně interview se Sharlotou a její všemi očekávaný koncert.


Matný a přesto rozjasňující efekt působí perfektním dojmem a skvěle podtrhne denní i večerní líčení. Dopřejte svým rtům hloubkovou péči a neodolatelnou barvu. Mezi kterými si vyberete tu pravou?


odstíny
Hydratační matná rtěnka Hydramatic
je dispozici v 15 intenzivních odstínech za akční cenu 159 Kč.


Objednat ji můžete na www.avon.cz nebo u své Avon Lady.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Avon, foto: nextfoto