ijournal.cz

Vychutnávejte si vánoční menu celý prosinec! Vyhrajte jeden z voucherů do restaurace Barbar

red Zdroj: Barbar 7.12.2015 Soutěže

Vánoce jsou u nás jedním z nejoblíbenějších svátků. Spojené jsou především s potkáváním blízkých, jejich obdarováváním a tradičním českým jídlem. Pokud s některými přáteli slavíte tzv. Vánoce „nanečisto“, zastavte se v malostranské restauraci Barbar, kde si vánoční speciality vychutnáte celý měsíc. Nebo tam vyrazte sami a nasajte příjemnou sváteční atmosféru.

Barbar_restaurant_exterier

Až do 3. ledna tam můžete ochutnat klasickou bílou rybí polévku se zeleninovým soufflékapří filet s glazé z červené cibule a zeleninovým ragú s hřibypanna cottu s omáčkou z granátových jablek.

A jestli si chcete jen užít vánoční atmosféru a kapra si vychutnat až na Štědrý večer, objednejte si domácí burger, gnocchi, skvělé palačinky, jehněčí kolínko, flank steak nebo třeba kachní stehno. Na dobré jídlo se můžete stavit samozřejmě i po Vánocích, Barbar bude otevřený dokonce i na Nový rok. Takže se vydejte na procházku po Kampě a rozmazlete se pozdním obědem nebo večeří – jak na Nový rok, tak po celý rok. Místo si zarezervujte na čísle +420 257 312 246 a podrobnosti k menu najdete na Facebooku restaurace nebo na www.bar-bar.cz.

Barbar_restaurant_Palacinka_s_cokoladovou_penou_a_vanilkovym_krememBarbar_restaurant_Vegetariansky_burger_s_tofu_a_cernymi_fazolemi_s_listovym_salatem










Vyhrajte voucher v hodnotě 1000 Kč do restaurace Barbar. Budete – li mít štěstí, pak už jen zbývá popřát DOBROU CHUŤ!!

Soutěžní otázka: Co vždy najdete na jídelním lístku v Barbaru?

a) plněné bagety

b) domácí burger

c) masovou tortillu

Správnou odpověď najdete na www.bar-bar.cz

Barbar_restaurant_interier

Odpověď posílejte do 15. prosince 2015 půlnoci. Do předmětu uveďte – Soutěž (Barbar). Nezapomeňte uvést korespondenční adresu pro zaslání případné výhry.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 




Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Barbar