ijournal.cz

VICTORIA’S SECRET v květnu otevře v Praze první český obchod

red Zdroj: Victoria’s Secret 11.5.2023 Móda, obuv, doplňky

image001
Victoria’s Secret je přední specializovaný maloobchodní prodejce spodního prádla & kosmetiky. V sortimentu značky najdeme moderní a trendy kolekce, zajímavé vůně, produkty péče o tělo i domácí oblečení. V květnu 2023 se globální síť Victoria’s Secret rozrůstá o první český obchod s kompletním sortimentem, který se otevře v Praze.


image003

Nový obchod Victoria’s Secret najdete v obchodním centru Westfield Chodov. Těšit se můžete na široký výběr ikonických podprsenek, kalhotek a nočního prádla z různých kolekcí, včetně oblíbené Victoria’s Secret PINK.Nový obchod také nabídne bezplatnou, personalizovanou službu „bra fitting” – školení odborníci vám tu v rámci one-to-one servisu pomohou s výběrem dokonale padnoucího prádla. V nabídce značky Victoria’s Secret jsou podprsenky v široké plejádě velikostí, od 30AA až po 42 DDD. Podle vlastních preferencí si můžete vybrat i druh podložení – k dispozici jsou modely zcela bez podložení, s lehkým podložením nebo v typu push-up.

 


Kromě oblíbených linií spodního prádla v novém obchodě nebudou chybět ani zkrášlující produkty Victoria’s Secret Beauty i populární jemné parfémy a vůně. Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout nový parfém Bare Eau de Parfum. Vůně oslavuje originalitu a sebevyjádření prostřednictvím kampaně, ve které vystupují různé typy žen, které působivě vyzdvihují svou autenticitu v běžném, každodenním životě.

image002

Před vlastním otevřením butiku můžete navštívit pop-up Victoria’s Secret. Od 10. května 2023 jej naleznete v hlavní hale centra Westfield Chodov. Můžete zde prozkoumat nejoblíbenější kolekce podprsenek, využít služby odborníků na „bra fitting” nebo si vybrat svou novou oblíbenou vůni z bohaté nabídky parfémů. Poradenské služby v oblasti fittingu jsou bezplatné a lze je využít přímo na místě bez předchozí domluvy.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Victoria’s Secret