ijournal.cz

Veselé Vánoce v pekařství PAUL

red Zdroj: Paul 7.12.2021 Gastronomie

Letošní Vánoce v pekařství PAUL budou opravdu veselé. Kromě oblíbené francouzské klasiky vykouzlí úsměv na tváři dětí i dospělých roztomilá tartaletka se sobíkem.

Ve francouzském pekařství PAUL si Advent umí opravdu užít. Letos své zákazníky překvapí hravou novinkou, která potěší malé i velké. Čokoládová tartaletka se sobem je nejen kouzelnou kombinací lahodných chutí, ale upoutá na první pohled i vaše oči. Z oblíbené tartaletky s náplní z kvalitní hořké čokolády na vás vykoukne zvědavý sobí obličej vytvořený z čokolády, křehkých pusinek a poloviny minimakronky. Minimakronka patří k ikonickým produktům pekařství PAUL, proto jsme ji při vytváření tohoto vánočního produktu nemohli opomenout. V roce 2019, který ještě nebyl poznamenaný pandemií Covid19, prodalo pekařství PAUL přes 600.000 minimakronek.

2021_PACK_PAS_TARTELETTE_CHOCOLAT

Při svých nákupech nezapomeňte ani na mimořádně oblíbenou Vánočku. Také letos jsme ji upekli z poctivého máslového těsta s pořádnou dávkou rozinek sultánek a ozdobili křehkými plátky mandlí a křupavými krystalky cukru. Poctivá příprava tradiční vánočky je skutečně náročná, s kynutím a pečením zabere téměř tři a půl hodiny. V pletení vánočky jsou naši pekaři skutečnými mistry, těm nejšikovnějším zabere upletení jedné vánočky jen 15 sekund. Samozřejmě se vše musí ještě utáhnout a zpevnit, aby byl výsledek skutečně dokonalý.

PAUL_Vanocka

Neodolatelný Éclair Paris Brest vám každým soustem připomene, jak sladké jsou Vánoce. Dominantní chuť mandlí se skvěle snoubí s lehkostí odpalovaného těsta. Tento oblíbený zákusek byl poprvé upečen před více než sto lety – v roce 1910 na počest cyklistického závodu Paříž – Brest – Paříž. Éclair znamená francouzsky „záblesk“ a jsme si jisti, že ve vás zmizí skutečně rychlostí blesku.

Éclair Paris Brest
Denní kapacita pekařství PAUL je 900 vánoček a několik dní před Vánoci je pravidelně beznadějně vyprodaná. Pokud tedy chcete mít jistotu, že vánočka na vaší sváteční tabuli nebude chybět, rezervujte si ji buď na e-shopu s vyzvednutím na prodejně, nebo přímo na některé z více než 20 poboček. Vánočka se v pekařství PAUL bude prodávat za stejnou cenu jako v loňském roce.


Další informace naleznete na:

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Paul