ijournal.cz

Veselá Veverka přichází s křupavým mlsáním bez výčitek

red Zdroj: Veselá Veverka 8.10.2018 Gastronomie

Až budete příště přemýšlet nad rychlým, chutným a ideálně také zdravým řešením malého hladu nebo velké chuti mlsat, vzpomeňte si na Veselou Veverku. V této síti specializovaných prodejen se sušeným ovocem a oříšky si určitě vyberete něco dobrého na zub. A nebudete při tom muset rezignovat na chuť, kvalitu či zdraví.

Vesela_Veverka_prodejna

Příběh Veselé Veverky se začal psát v roce 2004. Nápad vytvořit prodejnu oříšků a sušeného ovoce, která by byla skutečně po ruce, se zrodil v hlavách studentů Petra a Alexe při brigádě ve Skotsku. První Veverka se usídlila v obchodním centru v Ostravě a odtud se rozšířila do nákupních míst po celé České republice a záhy překročila také hranice.

Vesela_Veverka_

Dnes je v Česku k dispozici 26 prodejních míst, kam se mohou zákazníci vydat pro křupavé lahůdky, které odpovídají těm nejnáročnějším kvalitativním standardům. Vybírat můžete z opravdu pestré nabídky – od tradičních a známých oříšků a ovoce, přes exotické druhy jako jsou pražené makadamy, mochyně peruánská, ibišek či kustovnici čínskou až po cukrovinky pro mlsné jazýčky.

Vesela_Veverka

Ochutnejte slunečnice v barevné čokoládě, šumivé dudlíky, rahat lokum známý také jako turecké potěšení nebo lékořicové krémové špalíčky.Vesela_Veverka_1Vydejte se pro rychlou svačinku, originální dárek nebo pro něco dobrého na zub pro zlepšení dne. Ve Veselé Veverce vždy najdete to pravé a milý personál umí poradit. Stačí se porozhlédnout po vašem obchodním centru nebo nakupovat z pohodlí domova na www.vesela-veverka.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Veselá Veverka