ijournal.cz

Velmi vysoká ochrana s antioxidačním efektem

red Zdroj: Loreal/La Roche-Posay 20.6.2023 Krása a zdraví
Vystavení slunečnímu záření je nebezpečné pro pokožku a může vést ke spálení, oxidačnímu stresu, poškození DNA, předčasnému stárnutí pokožky, alergiím, hyperpigmentaci a v některých případech i k rakovině kůže. V této chvíli organické filtry chrání proti UVA vlnovým délkám až do 370nm, ale nemají dostatečnou absorpci v rozsahu 380-400nm (nazývané ultradlouhovlnné UVA záření, které reprezentuje 30 % všech UV paprsků dosahujících na pokožku). Ve skutečnosti je 95 % paprsků UV záření dosahujících na planetu Zemi UVA2, které jsou obzvláště nebezpečné. Pronikají velmi hluboko do kůže a mohou  způsobit významné poškození buněk.

image

ANTHELIOS UVMUNE 400 osvěžující fluid SPF 50+ a hydratační krém SPF 50+ jsou posíleny novým exkluzivním filtrem značky Mexoryl 400. Jedná se o ultimátní filtr v ochranném přípravku proti ultradlouhovlnnému UVA záření, který byl vyvíjen po dobu 10 let.

Je klinicky prokázáno, že ANTHELIOS UVMUNE 400 osvěžující fluid SPF 50+ a hydratační krém SPF 50+ poskytují lepší širokospektrální ochranu díky filtraci dlouhovlného UVA záření.

Mexoryl 400 poskytuje velmi vysokou ochranu pro všechny typy pleti a všechny fototypy v osvěžující, ultra lehké a senzorické textuře, přesně tak, jak ji od nás spotřebitelé očekávají.

Oba produkty pomáhají zlepšit celkovou kvalitu pleti a chrání před hloubkovým poškozením buněk. UVMUNE 400 navíc zabraňuje poškození DNA, díky šemuž pomáhá předcházet předčasným známkám stárnutí, jako jsou pigmentace, ztráta elasticity či ochabování pleti.

Anthelios UVMUNE 400 osvěžující fluid SPF 50+
ANTHELIOS UVMUNE 400 osvěžující fluid SPF 50+: doporučená prodejní cena: 659 Kč

Nevyhovující textura je jedním z nejčastějších důvodů, proč si lidé znovu nekupují opalovací krémy. ANTHELIOS UVMUNE 400 osvěžující fluid SPF 50+ a hydratační krém SPF 50+ mají charakteristickou senzorickou texturu La Roche-Posay, která nezanechává na kůži nepříjemný pocit, je ultralehká a vhodná pro každodenní použití.


Anthelios UVMUNE 400 hydratační krém SPF 50+Anthelios UVMUNE 400 hydratační krém SPF 50+ tónovaný


ANTHELIOS UVMUNE 400 hydratační krém SPF 50+: doporučená prodejní cena: 719 Kč


Přípravky jsou ultra odolné a byly testovány na citlivé reaktivní pokožce, včetně pleti se sluneční intolerancí. Jsou odolné proti vodě, písku a potu, technologie Netlock pak snižuje riziko štípání v očích.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Loreal/La Roche-Posay