ijournal.cz

Nosíte dioptrické brýle, ale potřebujete i sluneční? Magnetickým slunečním klipem ušetříte tisíce

red Zdroj: Optikdodomu.cz 19.6.2023 Móda, obuv, doplňky

V létě jsou sluneční brýle nutností, kterou ovšem můžeme přetavit v designový doplněk celého outfitu. Jak to ale udělat, když se neobejdete ani bez brýlí dioptrických? Perfektní volbou může být magnetický klip chránící před UV zářením. Vyjde na pár stovek, a navíc nikdo nepozná, že se nejedná o běžné sluneční brýle.

 OptikDoDomu.cz_Pingo_black


„Protože většina z nás potřebuje dioptrické brýle, rozšiřuje se také nabídka možností, jak mít sluneční a dioptrické v jednom. Velmi praktickým řešením je magnetický sluneční polarizační klip. Díky polarizaci plně nahrazuje sluneční brýle i vzhledem ke snižování odlesků ze silnice, vodní hladiny a dalších horizontálních ploch. Proto vás tolik nebude oslňovat sluníčko během řízení, čtení u bazénu nebo při sportu. Samozřejmostí je UV ochrana před škodlivým zářením,“
vysvětluje KláraKašparová DiS., diplomovaný oční optik z OptikDoDomu.cz.

 

Sluneční magnetický klip funguje naprosto jednoduše

Naprosto zásadní je, že každá obroučka má magnetický klip, jenž přesně odpovídá jejímu tvaru. Klip je k brýlové obrubě uchycen pomocí dvou magnetů, které jsou skryté a obrubu zcela kopírují (její tvar se nemění). Jako byste na sobě měli běžné sluneční brýle. Jestliže máte rádi „zrcadlovky“, magnetický polarizační klip je možné zakoupit v zrcadlové REVO úpravě.

Optikdodomu.cz_Ruben_red_revo_klip

Proč se vyplatí pořídit si sluneční magnetický klip?

  • Ušetříte, protože pořízení klipu je znatelně levnější než kupovat další brýle
  • Klip je v porovnání s klasickými slunečním brýlemi lehčí a menší
  • Dokonale ochrání váš zrak a je také polarizační (zabraňuje oslnění)
  • Magnetický klip je dodáván přímo s konkrétním modelem brýlí, padne přesně na obroučky

 

Tipy na dioptrické brýle s magnetickým polarizačním klipem:


Ruben redRuben red

Jen červená to může být? Pak vám možná padnou oka stylové dioptrické brýle Ruben red, které díky magnetickému slunečnímu polarizačnímu klipu změníte v mžiku v brýle sluneční. Obruby Ruben red dodává Optikdodomu.cz v základu s hnědým slunečním klipem, ale pokud máte v oblibě zrcadlovou úpravu slunečních brýlí, můžete si dokoupit polarizační klip s revo úpravou v barvě Fire Platinum – ohnivě červené zrcadlo.

Cena: 2 499 Kč

 

Pingo BluePingo Blue

Dámské dioptrické brýle Pingo blue v několika modravých odstínech představují dva v jednom. Díky magnetkům zabudovaným v očnici jde na brýle připevnit sluneční polarizační klip v šedé barvě. V mžiku máte z čirých brýlí sluneční. Můžete si pořídit náhradní klip s revo (zrcadlovou) úpravou v barvě Ice Blue Platinum – ledově světle modré zrcadlo. Brýle jsou navíc doplněny flexi pantem, který zajistí dokonalé padnutí brýlí už od prvního nasazení.

Cena: 2 499 Kč

 

Risna brownRisna brown

Máte kulatý nebo oválný obličej? Pak vás rozzáří hranatý tvar očnic brýlí Risna brown od Optikdodomu.cz. Model brýlí má dvě vychytávky, které ho posouvají o level výš. Praktickými pomocníky jsou flexi panty zaručující pohodlí a magnetický polarizační sluneční klip, který ochrání zrak před nepříjemnými slunečními paprsky. Je uchycen na očnici pomocí nenápadných, ale silných magnetků. V základní sadě mají brýle klip v hnědé barva, je ovšem možné přikoupit si taky zrcadlový, s úpravou revo – Fire Platinum – ohnivě červené zrcadlo.

Cena: 2 499 Kč

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Optikdodomu.cz