ijournal.cz

Velký úkol pro Hamleys, snadný návrat do lavic s plnou výbavou

red Zdroj: www.hamleys.cz 11.8.2022 Pro děti, Soutěže

Medved HamleyLetní hrátky a pohoda se chýlí ke konci a nový školní rok doslova dupe za dveřmi. Pro děti však bývá těžké se s prázdninami rozloučit a myslí i tělem se naladit na všechny ty povinnosti, ale i radosti, které jsou součástí školní docházky.

Nevšední hračkářství Hamleys již zdolalo svůj první velký úkol, jehož cílem je zpříjemnit a zjednodušit dětem návrat do lavic. Připravilo si pro ně dva zábavné dny, na kterých si užijí hromadu zábavy, zapojí jemnou motoriku i šedé buňky mozkové.

 

Poslední prázdninový pátek, 26. 8., čeká nejen na školáky, ale i děti školkové, v čase od 11:00 do 19:00, Výtvarná rozcvička, během které si návštěvníci budou moci vyzkoušet pestrý Hamleys sortiment výtvarných a kreslících potřeb, kterými jsou fixy, pastelky, tužky, křídy nebo i barvy na prsty pro nejmenší děti, a to při aktivitách jako obkreslování, vybarvování či kreslení. Na speciálně připravený koutek pro tuto příležitost budou dohlížet Hamleys postavičky – dětem se bude věnovat výtvarně nadaná princezna, povzbuzovat je bude entuziastický principál a samozřejmě dorazí i medvěd Hamley, jenž bude malým výtvarníkům držet palce a nabídne svoji měkkou náruč, ve které se školákům vrátí odvaha i chuť překonávat překážky a učit se novým věcem.  

Komu jeho školní souprava i se školními pomůcky odsloužila, nebo se chystá pořídit si svoji první, může se zúčastnit soutěže právě o školní soupravu, ve které najde LEGO školní batoh, lahev na pití od Fizz Creation, zápisník, Pixies penál, pera a tužky od Maped. Do soutěže se může na místě přihlásit každý, stačí vyplnit přihlášku a vybarvit obrázek. Pro více informací o této akci sledujte sociální sítě HamleysCZ.

KdoMozková rozcvička by snad tuto událost nestihl, může se těšit na další. A to hned v září, 16. 9., kdy Hamleys pro tentokrát pořádá přímo Mozkovou rozcvičku. V tuto dobu bude školní rok už odstartován, a proto je třeba pořádně rozcvičit mozek hned ze začátku, aby dobře pracoval po celý zbytek školního roku. A jak se takový mozek nejlépe cvičí? V Hamleys odpověď znají. Není nic lepšího než řešení hlavolamů, při kterých si pořádně nažhavíte mozkové závity. Kdo se považuje za milovníka rébusů, který se jim za každou cenu snaží přijít na kloub, může se přihlásit do soutěže právě v řešení hlavolamů. Zápis bude probíhat přímo na místě a zúčastnit se ho mohou všichni ti, kteří si troufají. Doporučený věk je 8+. Účastníci budou soutěžit o zajímavé ceny! Pro více informací o této akci sledujte sociální sítě HamleysCZ.

 

Hamleys do soutěže připravuje výběr z těch nejlepších hlavolamů:

  • LEU Brain Stimulator, je originální a napínavá hra, která pomáhá rozvíjet prostorovou představivost a logické uvažování. Celkem 960 různých 2D a 3D úkolů v 10 na sebe navazujících úrovních obtížnosti poskytuje zábavu a stimuluje mozek různými způsoby. Přes neuvěřitelných 404 tisíc možností řešení dělá z LEU Brain Stimulator výzvu na celý život. Hra je vhodná pro děti od 4 let a dospělé až do 104.
  • Ocelový bicykl od RECENTTOYS, jehož cílem je dostat kovový kroužek a provázek s kuličkami ven z konstrukce kola a pak zase zpět. Tento hlavolam potěší nejen fanoušky cyklistiky, ale také všechny, kdo mají rádi logické a strategické hry a zároveň jsou šikovní na jemnou motoriku rukou.
  • IcoSoku od RECENTTOYS, matematické puzzle pro děti starší sedmi let, která učí pracovat s čísly. Součet teček na jednotlivých kamenech musí odpovídat číslu, které je uvedeno na číselném knoflíku. A když čísla zkusíte prohodit, vytvoříte nové kombinace a možnosti hry.

Tak přijďte navštívit hravé akce v Hamleys, jež vás naladí na tu správnou vlnu „back to school“.

Hamleys

Do nového školního roku s novou výbavou

Pokud potřebujete doplnit či obměnit školní pomůcky a vzdělávací hry, v Hamleys najdete vše na jednom místě. Ze širokého sortimentu si vybere opravdu každý. Naplňte dětem penál od světového výrobce kvalitních školních potřeb MAPED, jehož výrobky vynikají vysokou kvalitou, funkčností a moderním designem. Velký důraz je kladen na vlastní výzkum, vývoj nových produktů, často chráněných patentem, pečlivé testování produktů a kontrolu jejich kvality. 


barevná peraObjevte tyto produktové řady: 

Maped Creative – výtvarné sety pro děti už od dvou let. Barvy jsou netoxické tedy zdravotně nezávadné. Navíc rodiče jistě ocení, že je lze vyprat. A tak se nemusíte stresovat z toho, když si děti během výtvarničení potřísní své oblečení nebo hůře vaši pohovku.
Maped Color Peps – prvotřídní tužky a barevná pera, která by neměla chybět v žádném penálu.

Pixies Penál
Kvalitní psací potřeby již máte, ale co ten penál? Pokud po minulém školním roce utrpěl nějaké ty šrámy, je čas na nový. Školní penály od PixieCrew dovolují dětem, aby si vytvořily vlastní dizajn. Pomocí malých barevných čtverečků vytváří obrázky nebo psaníčka podle vlastního vkusu a fantazie. A když se jim líbit přestanou, jednoduše si vytvoří nové. Kreativitě se meze nekladou, naopak, penály od Pixies kreativitu podporují.

LEGO Batoh


A co nový škoní batoh? V Hamleys najdete originální a stylové batohy LEGO v různých barvách. Pokud jste spíše fanoušek Disneyho, tak batohy od Cerda jsou pro vás ta správná volba – od Marvelu až po Mickey Mouse.
Ravensburger CreartV regálech Hamleys má své místo také tradiční evropský výrobce her Ravensburger, u kterého najdete i produkty zaměřené na výtvarné činnosti podporující dětský rozvoj. Seznamte se proto s řadou CreArt - kreslení podle čísel. Tato kreativní výtvarná hra rozvíjí umělecké nadání dětem od 7 let. Sada CreArt obsahuje vše, co děti potřebují k tomu, aby se staly umělci. Díky barevným linkám a číslům malí umělci snadno rozpoznají kresbu a místa k vybarvení a dosáhnou tak fantastického výsledku. Tato činnost procvičuje manuální zručnost a zlepšuje soustředění. Existují tři různé úrovně obtížnosti, od jednoduchých obrázků s několika velkými políčky k vybarvení až po obrázky s mnoha malými políčky pro zkušenější.

www.hamleys.cz
Na Příkopě 14, Praha 1

otevírací doba: pondělí–neděle: 10:00 – 20:00 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.hamleys.cz