ijournal.cz

Věčná láska, věčné vzpomínky

red Zdroj: Canon 17.1.2022 Hi-tech a bydlení

Svatý Valentýn nebo první máj, žádná příležitost připomenout si vzájemnou lásku by neměla zůstat opomenuta. Nejvzácnějším darem je společně strávený čas, nezapomeňte ho zvěčnit.

 

Zachyťte svůj dokonalý den

Nenápadný, nenáročný na ovládání, a přitom zastane roli fotoreportéra. Fotoaparát Canon PowerShot PX sleduje dění, a dokonce komponuje záběr. Ovládá se bezdotykově hlasovými pokyny a pokročilá technologie umí vyhledávat konkrétní účastníky, třeba oslavence. Nemusíte se o nic starat, kamera se otáčí za akcí – v rozsahu 340˚ horizontálně a 110˚ vertikálně. Přitom To vše v rozlišení 11,7 MP a umí natáčet i video (ve formátu Full HD 60p). Protože brzy zapomenete, že v místnosti je fotograf, budete mít přirozené momentky z obyčejných i neobyčejných dnů. Domácí oslavu nebo party si tedy do sytosti užijí všichni účastníci.

 Canon

                           Ceny: Fotoaparát Canon PowerShot PX se prodává v černé a bílé barvě za 11990 Kč.


Na party i na svatbu, jednodušeCanon Selphy Square QX10

Tiskárna Canon Selphy Square QX10 se vejde do každé kabelky nebo batohu. Umožňuje tisknout oblíbené čtvercové snímky přímo z chytrého telefonu (iOS/Android) nebo tabletu, přitom nepotřebuje inkoustové kazety ani podavač papíru a dokáže tisknout suché, vysoce kvalitní snímky za pouhých 43 sekund.

Čtvercový fotografický papír Canon XS-20L se samolepicí zadní stranou (prodává se samostatně) nabízí nyní tak oblíbený vzhled fotografií s okrajem, na který lze ručně připisovat poznámky, a docílit tak nostalgického retro dojmu. Ochranná vrstva fotografie chrání před rozmazáním, vlhkostí, nečistotami a roztržením.

 image Canon Selphy Square QX10

                                                                               Canon Selphy Square QX10

Ceny: Tiskárna Selphy Square QX10 se prodává v černé, bílé, růžové a černé barvě za 3990 Kč. 20 fotopapírů Canon XS-20L – od 390 Kč.


Ten nejoriginálnější pár

Chcete opravdové překvapení? Kvalitní digitální tisk se neomezuje jen na papír, moderní technologie umožní popustit kreativitě uzdu. Díky nažehlovacím foliím si můžete pořídit originální párová trička, co víc, přítelkyni můžete pobavit se originálními dekorativními samolepkami na nehty nebo magnetkami na lednici.

tiskárna
To všechno dokáží potisknout tiskárny Canon Pixma. Jsou kompatibilní s online platformou Canon Creative Park, kde najdete zdarma tisíce kreativních 3D vzorů a předloh. Většinu z nich využijete pro hru s dětmi, ale můžete objevit i své nadšené, kreativní já.

tiskárna

Ceny: Spotřební materiál Canon je k dostání online i ve specializovaných obchodech s fototechnikou, potištění jednoho trička vyjde zhruba na 60-70 Kč, nálepky na nehty na zhruba 150 Kč, magnetické foto 10×15 cm na cca 40 Kč.

 


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Canon