ijournal.cz

Vánoční dekorace v kapsáři? Proč ne, inspirujte se v ateliéru floristy Pavla Hrušky

red Zdroj: www.thegreenpoc­kets.com 13.12.2015 Fauna a Flora, Společenské akce a události

Máte rádi změnu a chtěli byste osvěžit své bydlení květinami. Že už na ně nemáte místo? Je tu jednoduché řešení, pořiďte si kapsáře. O výhodách a jednoduché instalaci těchto designových kousků se přesvědčila také Sabina Laurinová, Vlastimil Harapes i Genny Ciati. Všichni tři neváhali a hned si vyzkoušeli aranžování kapsářů The Green Pockets.

Z_leva-Genny_Ciati,_Pavel_Hruška,_Vlastimil_Harapes,_Sabina_Laurinová

Všechny jmenované zaujala dekorace v ateliéru floristy Pavla Hrušky, kterou připravil Lukáš Tvrdý, ale přesto se zrodilo několik nových nápadů, jak doladit vánoční aranžmá. Sabina Laurinová se soustředila na drobné ozdoby. To baletní mistr Vlastimil Harapes pojal přesvědčení, s trochou nadsázky, že stěnu s květinami může více zkrášlit již jen on sám. A Genny Ciati, z té se rozhodl Pavel Hruška udělat anděla.

Sabina_Laurinová_aranžuje_II.

Adventní odpoledne plné zábavy nemělo slabých míst, což ani nikdo z přítomných nepředpokládal, vždyť Vlastimil Harapes je známý vypravěč dobrých vtipů, u kterých se se slabší povahy někdy i červenají. To Sabina Laurinová zase pobavila tím, když vtipně nahlas dovozovala, jak asi pojmou nevinné pohledy někteří novináři a Genny Ciati již přemýšlela, kam doma pověsí kapsář, ale i to, jakou mu vdechne vánoční atmosféru.

Více informací o kapsářích naleznete na www.thegreenpoc­kets.com.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.thegreenpoc­kets.com