ijournal.cz

Valentýn v barvách lásky

red Zdroj: www.halada.cz 23.1.2022 Móda, obuv, doplňky

image foto
Přemýšlíte o nejkrásnějším valentýnském dárku? Ten pravý dárek z lásky může mít symbolickou podobu zlatého šperku ozdobeného sytě červenými rubíny nebo granáty. Právě takové šperky najdete v klenotnictví HALADA hned u několika značek, například u oblíbené italské Pomellato. Vybírat můžete z prstenů, náhrdelníků, náušnic nebo náramků.

Pomellato                                            Náramek Pomelato: zlato – diamanty – granáty, cena 62 100 Kč
                                                Prsten Pomelato: zlato- diamanty – granát, cena 70 200 Kč


Valentýn je kromě svátku všech zamilovaných i vysněným dnem pro žádosti o ruku. Pro tyto výjimečné životní chvíle můžete v klenotnictví HALADA vybrat výjimečné zásnubní prsteny od vyhlášených německých klenotnických značek, které se na tento typ šperků zaměřují.


prsteny

Je to například Niessing a jejich ikonický prsten Niessing Ring® s plovoucím diamantem, který se pyšní mnoha světovými cenami za design. Kromě hotových modelů je také možné objednat si svůj vlastní design podle vlastních specifikací v mnoha odstínech zlata, povrchu a zdobení. Stejně tak si můžete navrhnout a objednat snubní prsteny, na které je v klenotnictví HALADA k dispozici speciální konfigurátor nabízející nespočet variant. Prsteny tak budou přesně podle vašich snů a přání.

prsten_Halada_diamanty_rubiny_cena_43 763Kc_www.halada.cz nahrdelnik_Halada_zlato_diamat_rubiny_cena_29 263Kc_www.halada.czRodinné klenotnictví HALADA, které najdete v Praze v Pařížské ulici, Na Příkopě, ale také v Brně, Ostravě a Bratislavě, zastupuje řadu světových šperkařských značek. Nechejte si poradit od vyškolených a zkušených poradců HALADA při výběru toho pravého šperku na celý život. Inspiraci naleznete i na www.halada.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.halada.cz