ijournal.cz

Uzamnkněte barevné pigmenty uvnitř vlasů: NATURIGIN COLOUR LOCK

red Zdroj: Naturigin 31.1.2022 Krása a zdraví
NATURIGIN_image_unsplashKrátce po obarvení vlasy září novou barvou, jsou lesklé a výrazné. Pokud chcete, aby tento stav trval co nejdéle a barva neztrácela své zářivé pigmenty, vsaďte na tandem NATURIGIN – šampon a kondicionér řady COLOUR LOCK. Oba tyto přípravky přírodní dánské značky udrží vlasy déle zářivé a lesklé. Kombinace přírodních ingrediencí vlasy vyživuje, chrání před nepříznivým UV zářením a také uzamyká kutikulu, čímž zabraňuje vymývání barvy. Šampon i kondicionér obsahují přírodní ingredience, pyšní se logem Certified Organic Ingredients, a naopak v nich nenajdete SLS, parabeny ani amoniak. Bez obav je mohou používat i veganky. Více informací na www.happy-hair.cz.

Pohled na čerstvě obarvené vlasy je jako balzám na duši. Vlasy jsou hebké, jemné, barva výrazná, krásná, zářivá. Užívejte si tento pocit kdykoliv, stačí přizvat ty správné pomocníky péče o vlasy.

NATURIGIN_Colour Lock ShampooNATURIGIN COLOUR LOCK SHAMPOO – jemný přírodní šampon na barvené vlasy zajistí, aby vaše barva zůstala déle zářivá a nevymývala se. Šampon obsahuje unikátní kombinaci přírodních ingrediencí jako například hydratační a zklidňující suchopýr, hýčkající výtažky aloe vera, antioxidační borůvku, mořskou kapustu, která chrání vlasy před UV zářením a dodává jim potřebné mastné kyseliny či zdraví prospěšnou sůl z Mrtvého moře – ta dělá dobře i pokožce hlavy, stimuluje růst vlasů a pomáhá hydrataci. Přírodní složky doslova uzamknou vlasovou kutikulu a zabraňují tak nežádoucímu vymývání barvy. Pro nejlepší výsledky doporučujeme šampon používat v kombinaci s kondicionérem stejné řady.  K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 590 Kč.


NATURIGIN_Colour Lock ConditionerNATURIGIN COLOUR LOCK CONDITIONER
kondicionér je ideální používat v kombinaci se šamponem, rovněž pomáhá udržovat barvu déle zářivou. Hloubkově vyživuje barvené vlasy, které vyžadují zvláštní péči, uzamyká barevné pigmenty uvnitř vlasů a tím zabraňuje vymývání barvy. Díky řadě přírodních ingrediencí poskytuje kondicionér vlasům výživu i ochranu před škodlivým UV zářením. O vlasy pečuje například hydratační suchopýr, vhodný i pro zvlášť citlivou pokožku, hýčkající aloe vera a antioxidační olivový olej, bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin a vitaminu E. Dále v přípravku najdete borůvku, ta zabraňuje poškození vlasů a pomáhá obnovovat přirozenou ochrannou bariéru vlasů či mořskou kapustu, která vlasy chrání před UV zářením během fénování a dalšího stylingu. K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 590 Kč.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Naturigin