ijournal.cz

Úklidový program ProfiMATE od Tescomy

red Zdroj: Tescoma 19.4.2021 Hi-tech a bydlení

Přivítejte jaro v domácnosti jako ze škatulky. S pomocníky ProfiMATE zvládnete i velký úklid s lehkostí. Ucelená a do detailu propracovaná linie obsahuje vše, co potřebujete pro dokonale čistý domov. Za své originální zpracování si vysloužila i mezinárodní ocenění Red Dot Design Award. Tescoma_ProfiMate

Multifunkční sety – základní výbava pro malý i velký úklid – to jsou sety ProfiMATE, které můžete dle potřeby rozšiřovat o další prvky. Na závěsné liště budete mít vše přehledně uskladněno a vždy k dispozici. Univerzální teleskopická tyč je vhodná pro všechny nástavce, prachovky i stěrku ProfiMATE. Náčiní je vyrobené z odolného kovu a pevného plastu.

Úklidový set ProfiMATE: Vynikající pro mokré a suché čištění podlah. Souprava zahrnuje mop s rozprašovačem, univerzální teleskopickou tyč, smeták, smetáček s lopatkou a závěsnou lištu ProfiMATE se 3 háčky. Cena 1 399 Kč.

Velký úklidový set ProfiMATE: Vynikající pro mokré i suché čištění podlah a stírání prachu z nábytku apod. Souprava zahrnuje mop s rozprašovačem, univerzální teleskopickou tyč, smeták, podlahový rýžák, pružnou prachovku, smetáček s lopatkou a závěsnou lištu ProfiMATE se 4 háčky a úchytkou. Cena 1 849 Kč.

3 typy mopů s výměnnými návleky: Všechny tři mopy jsou do detailu promyšlené, díky 3D kloubu s nimi snadno vyčistíte podlahu pod nábytkem a v rozích. Při opření o zeď zůstanou stát, jejich zakončení neklouže po zdi. Skladovat je můžete na háčku, úchytce nebo Závěsné liště ProfiMATE. Všechny mopy jsou opatřeny návlekem Universal.

Mop ProfiMATE, s univerzální teleskopickou tyčí: Mop s nastavitelnou výškou tyče. Návlek z mikrovláknas kvalitním velcro zipem lze snadno nasadit i sejmout a prát v pračce. Cena 399 Kč.

Mop s rozprašovačem ProfiMATE: S rozprašovacím zásobníkem na čisticí prostředky ovládaným z rukojeti. Zásobník na vodu se saponátem je odnímatelný. Návlek z kvalitního mikrovláknas velcro zipem lze snadno nasadit i sejmout a prát v pračce. Cena 799 Kč.

Ždímací mop ProfiMATE: Návlek lze pohodlně ždímat bez snímání z mopu díky ždímacímu systému v rukojeti mopu. Návlek z kvalitního mikrovláknas velcro zipem lze snadno nasadit i sejmout a prát v pračce. Cena 599 Kč.

Výrobky zakoupíte v Prodejních centrech TESCOMA nebo na www.eshop.tescoma.cz

Linie ProfiMATE je nejširší ucelená, detailně propracovaná linie úklidového náčiní na českém trhu. Celý sortiment si můžete přehledně prohlédnout na https://tescoma.cld.bz/ProfiMATE.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tescoma