ijournal.cz

Tipy, jak předvánoční povinnosti proměnit v party s kamarádkami

red Zdroj: Frisco 9.12.2018 Rady, tipy, názory

Vánoce se blíží – období radosti a příjemných chvil s našimi blízkými, na které se těší děti i dospělí. K Vánocům ale patří i spousta povinností. Vymyslet, sehnat a zabalit dárky, napéct cukroví, uklidit a vyzdobit dům nebo zorganizovat návštěvy u příbuzných. Přinášíme tipy, jak letos nad vánočními přípravami vyzrát a proměnit je v příjemné setkání s kamarádkami. Kdo říká, že musíte vše připravovat sama? Pozvěte domů kamarádky, se kterými se pobavíte, a navíc společně splníte některé z povinností.

Cukroví i nové drby

Nemáte na sebe s kamarádkami přes rok tolik času? Dožeňte to při pečení cukroví! Proberete všechno důležité a jako bonus si odnesete várku domácího cukroví. Vyzkoušejte i různé netradiční tvary či ozdoby, kreativitě se meze nekladou! Navíc si mezi sebou vyměníte recepty nebo můžete společně vymyslet, čím letos obdarovat vaše drahé polovičky nebo ratolesti.

Balení dárků s radostí

Také necháváte balení dárků na poslední chvíli, protože se vám do toho samotné nechce? Balicí papíry, lepenka, nůžky, ozdoby a vám už se z toho motá hlava. Domluvte se s kamarádkami a utvořte si takovou malou „skřítkovskou“ dílnu. Rozdělte si jednotlivé činnosti a uvidíte, že bude vše zabaleno raz dva a ještě se u toho skvěle pobavíte.

FriscoBalení dárkůDekorace 


Buďte kreativní

Zkuste to letos trochu jinak a vytvořte si s kamarádkami vlastní vánoční výzdobu. Vynecháte tím zběsilé pobíhání po nákupních centrech a navíc se budete moci pochlubit originální dekorací. Než načerpáte potřebnou inspiraci, dejte si s kamarádkami osvěžující dobře vychlazené Frisco. Z lahve od Frisca můžete poté snadno vyrobit stylové sváteční svícny. Stačí je postříkat zlatou barvou ve spreji, nechat uschnout
a nasadit svíčku. Krásná a jednoduchá dekorace je na světě během pár minut!

Hlavně si to užijte!

Nezapomínejte, že svátky nejsou jenom o povinnostech a vůbec nic se nestane, když nebudete mít umyta všechna okna či napečeno 10 druhů cukroví. Neporovnávejte se s okolím a nenechte se vystresovat tím, co všechno byste měla udělat. Místo toho si dopřejte dávku oddychu, a hlavně si užijte společné sváteční chvíle s těmi nejbližšími!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Frisco