ijournal.cz

Svěží Prima zmrzlinové léto

red Zdroj: Prima 8.4.2018 Gastronomie

Prima zmrzlina
Zmrzlina není jen dezert, může být i osvěžující svačinkou. „Zmrzlinu si můžete klidně dopřát ve formě svačiny. Hlídejte si ale obsah cukrů ve zmrzlině. Nutriční tabulky podle nové legislativy nerozlišují obsah přirozených a přidaných cukrů, proto se vždy dívejte i na složení výrobku na obalu. Složky, které jsou ve výrobku obsaženy nejvíce, jsou vždy uváděny na začátku,“ vysvětluje nutriční specialista RNDr. Pavel Suchánek.  

Prima zmrzlina striktně dbá na složení svých zmrzlin. Základem jsou výhradně poctivé suroviny – smetana, tvaroh a pravé ovoce. Letos je dovoleno mlsat!

Logo_Prima_3D_CMYK

Mrož, poctivá zmrzlina plná ovoce

Všem důvěrně známá zmrzlina Mrož je hvězdou zmrzlinového nebe. Díky své nezaměnitelné chuti si na ní s láskou pochutnávají děti i dospělí. Receptury jednotlivých zmrzlin Mrož jsou postaveny na co nejkvalitnějších surovinách. Tvaroh, mléko, smetana a čerstvé ovoce jsou základem a surovinami s nejvyšším podílem ve zmrzlinách Mrož.

 

Jahodový Mrož dřeň

Jahody patří mezi nejoblíbenější ovoce a navíc mají spoustu vitamínů. Mrož dřeňJahodová dřeň Mrož obsahuje 55 % ovoce, díky čemuž může být i vhodnou dopolední svačinou. „Výhodou ovocné dřeně je nejen vysoký podíl ovoce, ale i přirozeně obsaženého cukru v něm. Jahodový Mrož dřeň obsahuje jen 4,4 g přidaného cukru z celkového množství cukrů, což jsou nutričně velmi dobré hodnoty. V segmentu zmrzlin se obecně přidává daleko větší množství cukru. Pokud dřeň zkombinujete s bílým jogurtem, je vhodnou dopolední svačinou, která vás zasytí a dodá potřebnou energii bez zbytečných přidaných cukrů,“ doporučuje RNDr. Pavel Suchánek.

Doporučená cena: 20,- Kč

 

Prima zmrzlina_Mroz_jahoda-svetla-coko-45ml_15 KcJahodový Mrož    

Jedinečné spojení tvarohu, smetany a jahod zahalené v tmavé nebo bílé polevě je to pravé osvěžení, před sportovní aktivitou. „Zmrzlina Mrož na špejli má vysoký podíl ovoce a nižší energetickou hodnotu, proto je velmi dobrým zdrojem energie například před sportovní aktivitou. Pokud se zaměříme na přidaný cukr, tak je ho tam velmi malé množství, jen7,5 g, tedy pouze 1,5 kostky cukru,“ říká RNDr. Pavel Suchánek.

Doporučená cena: 15,- Kč

Prima zmrzlina_Mroz-letni-osvezeni-Boruvky-s-jogurtem_16 Kc

Mrož Svěží Borůvka s jogurtem                                                  !Novinka!

Pod jogurtovou polevou se ukrývá svěží borůvková dřeň. Ovocná část pak perfektně kontrastuje s jogurtovou zmrzlinou, která se odhalí hned po prvním kousnutí přímo uprostřed nanuku. Borůvka a jogurt je osvědčená kombinace a v „mroží“ podobě bude osvěžující letní svačinkou.

Doporučená cena: 16,- Kč

 Prima zmrzlina_Mroz-letni-osvezeni-Brusinky-s-tvarohem_16 Kc

Mrož Svěží Brusinka s tvarohem                                                !Novinka!

Pro všechny milovníky zdravých bobulí je tu svěží spojení brusinkové dřeně ukrývající tvarohovou zmrzlinu. Tahle kombinace vás uchvátí. Brusinky jsou chuťově výrazné a tvaroh jejich chuť příjemně zjemňuje. To vše zahalené do lahodné polevy je druhou osvěžující novinkou, kterou si pro vás Mrož připravil.

Doporučená cena: 16,- Kč

Prima zmrzlina_Mroz-Osvezeni-vanicka-Maracuja-s-broskvi_69 Kc 

Mrož Svěží maracuja a broskev s jogurtem        !Novinka!

Tropické ovoce se šťavnatou broskví je zajímavým spojením dvou odlišných světů. Společně s lehkým jogurtem je výsledkem vanička plná vyvážené svěží chuti.

Doporučená cena: 69,- Kč

 

Prima zmrzlina_Mroz-Osvezeni-vanicka-Jahody-se-smetanou_69 KcMrož Svěží jahody se smetanou                         !Novinka!

Mrož a jahody jsou neohroženým favoritem každého léta. V nové podobě 850ml vaničky se ukrývá svěží spojení jahodové dřeně a tvarohové zmrzliny zjemněné smetanou.

Doporučená cena: 69,- Kč

 

 Mrož Maliny a JahodyPrima zmrzlina_Mroz_Jahody_16 KcPrima zmrzlina_Mroz_Maliny_16 Kc

Okuste hříšnou kombinaci výrazných malin nebo šťavnatých jahod v neodolatelné křupavé polevě. V horkých letních dnech bude tento mrazivý dezert tím pravým osvěžením.

Doporučená cena: 16,- Kč

 

Pegas Premium

Delikátní zmrzliny bez rostlinného tuku a plné pravé smetany

Do zmrzlin Pegas se bezhlavě zamilují ti, kdo mají rádi smetanové zmrzliny. Na jejich nezaměnitelné chuti se podílí pravá smetana, mléko a ingredience, jako mandle, ořechy, pravá vanilka a křupavá čokoláda. Jedním slovem dokonalost.

Prima zmrzlina_Pegas-Coko-100ml_27 Kc (2)Pegas Premium 3CHOCO

Všichni nenapravitelní chocoholici, zbystřete, protože přichází Pegas 3CHOCO. Pod vrstvou křupavé bílé čokolády se potkává zmrzlina z mléčné a hořké čokolády zjemněná pravou smetanou. Vaše chuťové buňky budou plesat radostí.

Doporučená cena: 27,- Kč

Prima zmrzlina_Pegas-Almond-100ml_27 Kc 

Pegas Premium Almond

Pod vrstvou křupavé čokolády s mandlemi se schovává znamenitá zmrzlina z pravé smetany a jemné vanilky. Této chladivé kombinaci se jen tak něco nevyrovná.

Doporučená cena: 27,- Kč

 Prima zmrzlina_Pegas-Pistachio-100ml_27 Kc

Pegas Premium Pistachio

Rozmazlete vaše chuťové smysly sladkou zmrzlinou z pravé smetany ukrytou v pistáciové polevě s kousky oříšků. Typická vůně i chuť pistácií vytvoří na jazyku něžné pohlazení, kterého se nebudete moci nabažit.

Doporučená cena: 27,- Kč

Prima zmrzlina_Pegas-kornouty-vanilka_18 Kc
PegasPremium vanilka                                                        !Novinka!

Křehký oplatkový kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a pravé vanilkové lusky. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná a jemná.

Doporučená cena: 18,- Kč

 

Prima zmrzlina_Pegas-kornouty-cokolada_18 KcPegas Premium čokoláda                                                       !Novinka!

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana, a v oplatkovém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový topping posypaný oříšky je už jen završením čokoládového opojení.

Doporučená cena: 18,- Kč


 Prima zmrzlina_Pegas-kornouty-lemon-cheesecake_18 Kc

Pegas Premium lemon cheesecake                                    !Novinka!

Božská kombinace tvarohu, smetany a citrónu. Citrónový topping je osvěžující a příjemně nakyslý. Křehký oplatkový kornout je už jen dokonalým završením chuťového zážitku.

Doporučená cena: 18,- Kč

 

Prima Hořická trubička                                                                                                    !Novinka!

Tak trošku jiná „hořická“! Hořická trubička je ručně vyráběná podle originálního receptu i postupu v místě svého zrodu. Ochutnejte naši letní verzi tradiční české trubičky plněné zmrzlinou s čokoládovou příchutí.Prima zmrzlina_Horicka-trubicka_21 Kc

Doporučená cena: 21,- Kč

 Prima zmrzlina_Horicka-trubicka_21 Kc (2) 


Prima zmrzlina_Kuba_15 KcKuba

Tradiční tvarohová zmrzlina v sobě ukrývá více jak 50 % tvarohu, dávku smetany a neobsahuje žádná přidaná aromata, barviva ani rostlinný tuk. Zalitá je v kakaové polevě.

Doporučená cena: 15 Kč

Kuba DUO                                                                                           !Novinka!Prima zmrzlina_Kuba_DUO_15 Kc

Oblíbený Kuba dostal bratříčka. V nové podobě je pro Kubu typický tvaroh v atraktivní kombinaci s tvarohovo-kakaovou zmrzlinou. Kuba obsahuje více jak 50 % tvarohu a současně smetanu. Pod bílou polevou se ukrývá dvoubarevná vrstva lahodné tvarohové zmrzliny, která zaručuje dvojitou porci osvěžení.

Doporučená cena: 15,- Kč


Prima zmrzlina_Piknik_70ml_17 KcPiknik

Originál Pikao zahalené v hedvábně mléčná zmrzlině v bílé polevě, vám přivodí pocit pravé nostalgie a vzpomínek na staré Prima zmrzlina_Pikao_70ml_17 Kcdobré časy.

Doporučená cena: 17,- Kč

Pikao

Zavzpomínejte na bezstarostné dětství. Stačí se zakousnout do sladkého mraženého krému, který v sobě ukrývá pravé Pikao.

Doporučená cena: 17,- Kč


Ruská zmrzlina

Oslaďte si život a vychutnejte si každé sousto hutné smetanové zmrzliny nadčasové chuti v oblíbené oplatce či křupavém kornoutu.

Doporučená cena kornout: 16,- KčPrima zmrzlina_Ruská_kornout_16 Kc Prima zmrzlina_Ruska_zmrzlina_18 Kc

Doporučená cena kostka: 18,- Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prima