ijournal.cz

Soutěžte o lístky do kina a psí bonboniéru Fitmin Dog Purity Snax!

red Zdroj: Fitmin 24.6.2022 Soutěže

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. A protože víme, že abychom naše pejsky naučili všechny zábavné triky a povely, je potřeba ta správná motivace, dopřejte svým pejskům skvělý chuťový zážitek s výběrovými přírodními pamlsky, které se ukrývají v psí bonboniéře Fitmin Dog Purity Snax Collection 250g.

Snax_image

V bonboniéře naleznete 6 druhů výběrových pamlsků z řady Fitmin Purity, která je založená zejména na vysokém obsahu čerstvého masa, nejrůznějších bylinek a funkčních surovin. Dohromady tak tvoří velmi chutnou a výživově hodnotnou pochoutku, díky které bude jakýkoliv váš společný výcvik zábavou, jako ve filmu.

 

Plakat_Rekni_to_psem
Fitmin je tradiční česká značka, která již více než 24 let vyrábí krmiva, doplňky a pamlsky pro kočky, koně, psy a nově i malé hlodavce. Navíc je nyní hlavním partnerem nové psí komedie Řekni to psem, která má premiéru už 7. července. Vyražte do kina a zjistěte, jaké to je, říct něco psem.Zapojte se do soutěže, odpovězte na otázku a vyhrajte ceny připravené pro dva soutěžící (2 lístky do kina +  psí bonboniéru Fitmin). Ukažte svému pejskovi, jak moc ho máte rádi a řekněte to pamlskem!

 

Soutěžní otázka: Kde vyrábí značka Fitmin svá krmiva a pamlsky?

  1. V podhůří Orlických hor
  2. V podhůří Jizerských hor
  3. V podhůří Krušných hor

 

Správnou odpověď pošlete prosím do 4. 7. 2022 půlnoci na emailovou adresu redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Fitmin. Nápovědu najdete na www.fitmin.cz

O výhře budeme informovat prostřednictvím emailu po skončení této prázdninové soutěže.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fitmin