ijournal.cz

Soutěž s PUMOU a buď jako USAIN BOLT

red Zdroj: Puma 15.3.2016 Soutěže

Světová sportovní značka PUMA vytvořila ve spolupráci s Usainem Boltem, nejrychlejším mužem planety, sportem inspirovanou lifestylovou kolekci pro sezónu jaro/léto 2016.

UB_Evostripe_FZ_Hoody_SPORTSTYLE_Q1_1999-Kč

Vzhledem k probíhajícím přípravám na letní olympijské hry v Riu našla kolekce inspiraci v běžecké trati a kombinuje sportovní módu s elegantními střihy a materiály. Součástí kolekce jsou pohodlné kousky, jako jsou např. mikina, šortky a tepláky. Všechny produkty mají logo UB a jsou k sehnání v šedé a černé barvě.

UB_Graphic_Tee_SPORTSTYLE_Q1_799-KčNa triku UB Logo Tee je potisk s motivem Usainovy kultovní vítězné pózy. Součástí kolekce je také triko UB Number 86 Tee, kde číslo 86
reprezentuje rok narození běžecké legendy, dále trikoUB_Cap_SPORTSTYLE_Q1_599-Kč UB Graphic Tee a bunda UB Blouson.

K dostání jsou také doplňky včetně snapback kšiltovky Flatbrim a batohu Apex.

Vybrané produkty z kolekce PUMA x Usain Bolt jsou k dostání v prodejnách UrbanStore na Václavském náměstí v Praze, TEAMSTORE v ulici Na Rozcestí v Praze, FD Sport v Chlumčanech a PUMA Concept Store v pražském OC Palladium, ve vybraných prodejnách A3Sport a Intersport a dále na 

www.urbanstore.cz, www.teamstore.cz, www.fdsport.cz, www.a3sport.cz, www.intersport.cz a www.puma.com.

PUMAxUsain_Bolt
Soutěžní otázka: Co reprezentuje číslo 86 na triku UB Number 86 Tee z kolekce PUMA x Usain Bolt pro jaro/léto 2016?

a)      Počet běžeckých úspěchů Usaina Bolta

b)      Rok narození Usaina Bolta

c)       Pořadí, na kterém skončil Usain Bolt při svém vůbec prvním běžeckém závodě

Vyhrajte batoh z kolekce Usaina Bolta, stačí jen správnou odpověď poslat nejpozději do 23.března 2016 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž: Batoh Puma. 
PUMA_Apex_UB_Backpack_SPORTSTYLE_Q1_1799-K4Podpořte nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknutím na tlačítko „Toto se mi líbí“. Vaše šance na výhru se tak zdvojnásobí.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Puma