ijournal.cz

Soutěž o vstupenky do Aquaparku centra Babylon v Liberci

red Zdroj: Centrum Babylon 24.8.2015 Soutěže

V CENTRU BABYLON LÉTO NEKONČÍ //

  Prázdniny končí, ale zábava v libereckém CENTRU BABYLON jede dál. Prozkoumejte jedinečný svět zábavy KŘÍŽEM KRÁŽEM a užijte si nejpopulárnější atrakce až s 50% slevou. Jeden den zábavy Vám nestačí? Vychutnejte si návštěvu naplno a využijte ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON pro dítě mladší 12 let zdarma!
Akce platí do 31. října 2015.

                                             
                                                           PROZKOUMEJTE CENTRUM BABYLON KŘÍŽEM KRÁŽEM

Co Vás čeká? Za polovic si užijete návštěvu LUNAPARKU – staročeské poutě s dětským vláčkem, řetízkovým kolotočem, houpačkami, prolézačkami, trampolínou, autodromem, oblíbeným simulátorem divokého býka „Torro“, zážitkovým INDOOR ADVENTURE GOLFEM a mnoha dalšími atrakcemi. Láká Vás představa stát se opravdovým bojovníkem z počítačových her s nejmodernější laserovou zbraní? Vyzkoušejte si přestřelku při hře LASER GAME v potemnělé aréně plné neznámých zvuků a světelných efektů. Jste-li příznivcem sci-fi a cizích světů, přijďte si užít adrenalinovou jízdu do 4D KINA. Pokud nebudete mít cestování po fantastických světech dost, určitě Vás nadchne simulátor VIRTUÁLNÍ REALITY, ve kterém stěží rozpoznáte fikci od skutečnosti.

Experimenty na vlastní kůži zažijete v zábavně naučném iQPARKU, kde se hravou formou blíže seznámíte s přírodními jevy a zákony z nejrůznějších oblastí lidského života. V nové expozici Svět kolem nás si vyzkoušíte povolání, o kterých sníte nebo jste kdysi snili. Máte-li chuť okusit trochu tajemna a optických klamů, jistě Vás zaujme LABYRINT – největší zrcadlové bludiště v Evropě. Vaše ratolesti si osedlají skákající poníky, kteří je zabaví a bezpochyby i unaví.

Speciální 20% sleva zpříjemní návštěvu AQUAPARKU se čtyřmi tobogány ve stylu podmořského světa z příběhů Julese Verna a WELLNESS CENTRA, kde si po náročném dni vychutnáte blahodárnou relaxaci. Večer můžete zakončit turnajem v BOWLINGU v baru s atmosférou amerických 50. let nebo večeří v NOSTALGIA RESTAURANT, kde se servíruje lahodná pizza a další speciality italské kuchyně.

                                                                             
                                                                    KŘÍŽEM KRÁŽEM BABYLONEM ZA SKVĚLÉ CENY

krizem_krazem1)       AQUAPARK 20% sleva pro 1 osobu na celodenní vstup

2)       WELLNESS 20% sleva pro 1 osobu na celodenní vstup

3)       LUNAPARK 50% sleva pro 2 osoby na celodenní vstup

4)       iQPARK 50% sleva pro 1 osobu na celodenní vstup

5)       LASER GAME 50% sleva na 1 hru pro 2 osoby

6)       LABYRINT 50% sleva pro 2 osoby

7)       XD KINO 50% sleva na 1 film pro 2 osoby

8)       PONÍCI 50% sleva na dvě jízdy

9)       VIRTUÁLNÍ REALITA 50% sleva na 1 film pro 2 osoby

10)   BOWLING 30% sleva na 1 hodinu hry

11)   PIZZA NOSTALGIA 1 + 1 pizza Margherita ZDARMA

 

 

                                                       DÍTĚ MLADŠÍ 12 LET ZÍSKÁ UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Prodlužte si návštěvu CENTRA BABYLON s ubytováním ve WELLNESS HOTELU BABYLON. V rámci speciální akce získá dítě ve věku od 3 do 12 let v doprovodu dospělé platící osoby ubytování zcela zdarma. Nabídka platí do 31. října 2015.


                                                      SOUTĚŽ O VSTUPENKY DO AQUAPARKU CENTRA BABYLON

Dvěma šťastlivcům, kteří správně odpovědí do 3.9. 2015 na zadanou otázku a budou vylosováni, pošleme 2 vstupenky do Centra Babylon. Návštěvu si tak budou moct  užít úplně zadarmo.

Soutěžní otázka: Která atrakce Centra Babylon se stala vítězem soutěže TOP AQUA Zařízení 2014?

Odpověď naleznete na webových stránkách www.BabylonLiberec.cz a www.HotelBabylon.cz.

Adresa: redakce@ijournal.cz. Předmět s označením v předmět Soutěž – BABYLON. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Centrum Babylon