ijournal.cz

Soutěž o rodinné vstupné na představení Čarodějnice Bordelína. A to není vše, co pro Vás máme!

red Zdroj: Divadlo Radka Brzobohatého, nakladatelství Grada 20.3.2023 Soutěže
Do poklidného lesa Bambručáku se jednoho dne nastěhuje čarodějnice Bordelína a začne pořádná mela! Téhle malé uličnici totiž nic v lese není po chuti. Ale protože přece není čarodějnicí jen tak pro nic za nic, brzy si vše přečaruje podle svého gusta.
Zvířátka ani děti si s Bordelínou nevědí rady, vyvádí jim jednu lumpárnu za druhou. Celý les zaneřádí barevnými papírky, měkoučký mech ve zvířecích postýlkách vymění za žahavé kopřivy, a dokonce v noci létá na svém kouzelném deštníku dělat dětem do pokojíčků nepořádek. A co teprve když ji přiletí navštívit její bratr, čaroděj …. ! Jenže kdo jinému jámu kopá, sám do ní často zahučí…

Hrdinka knih pro děti, Čarodějnice Bordelína, ožívá také na jevišti Divadla Radka Brzobohatého v muzikálovém provedení. Na děti i rodiče tak čeká výpravná a vtipná pohádka právě dle scénáře Sandry Dražilové Zlámalové v režii Milana Enčeva. Plánovaná představení vždy od 15.00: neděle 2. 4. 2023, 30. 4. 2023, 21. 5. 2023, čtvrtek 1. 6. 2023.

Bordelina_a_postavySoutěžte o rodinné vstupné (2+2) na muzikál + knihy: 2x Čarodějnice Bordelína a 2x Bordelína a Řachatice.
 
Soutěžní otázka: Jak se jmenuje bratr čarodějnice Bordelíny?

Bordelína a Řachatice
Čarodějnice Bordelína
Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 30. března 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Bordelína. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Nápovědu naleznete zde https://www.grada.cz/carodejnice-bordelina-10534/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Divadlo Radka Brzobohatého, nakladatelství Grada