ijournal.cz

Soutěž o balíček produktů dermokosmetiky Dermedic Capilarte – účinné kúry pro vlasy i pokožku hlavy

red Zdroj: Dermedic Capilarte 20.8.2021 Soutěže

Ztráta vlasů snižuje sebevědomí, způsobuje značnou míru stigmatizace, pocit neatraktivnosti. Alopecie, přechodná nebo trvalá ztráta vlasů, přitom postihuje až 50 % mužů ve věku nad 50 let. U žen má souvislost zejména s menopauzou. Dermokosmetika Dermedic Capilarte zahrnuje účinné kúry pro vlasy i pokožku hlavy nejen při alopecii, ale také při lupech nebo hyperaktivitě pokožky. Výrobky Dermedic Capilarte nabízejí lékárny a lékárenské e-shopy, např. Benu.cz, ale také Notino.cz.

 Dermedic Capilarte_ Posilující šamon proti vypadávání vlasů


Dermokosmetika DERMEDIC je vyvíjena na základě zkušeností dermatologů, kteří ji také doporučují pro její účinky i šetrnost. Vychází vstříc speciálním potřebám pokožky. Výroba francouzskou společností Biogened splňuje standardy správné výrobní praxe (GMP). To v praxi představuje soubor metod a postupů zajišťujících nejvyšší možnou kvalitu výroby. Při výrobě dermokosmetiky DERMEDIC je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Jde o vodu s nejvyšší čistotou zbavenou všech látek s alergenním a dráždivým potenciálem.


Účinnost řady Dermedic Capilarte je založena na komplexu PILOTANTUMTM. Komplex díky patentovanému složení účinných látek stimuluje mikrocirkulaci v pokožce hlavy, čímž povzbuzuje biologickou aktivitu vlasových váčků a usnadňuje vstřebávání aktivních látek. Zároveň přispívá k posílení ochranné bariéry pokožky, ovlivňuje správný proces růstu a odrůstání vlasů. Další složka, PROCAPILTM, je patentovanou kombinací tří aktivních složek (Peptid Biotinyl-GHK, Kyselina oleoanolová a Apigenin), která má, mimo jiné, ochrannou funkci, dále urychluje růst vlasového stvolu, zpomaluje proces stárnutí vlasových váčků. Extrakt z kmenových buněk jabloně regeneruje, stimuluje a vyživuje vlasové váčky, zlepšuje jejich vitalitu. Receptura výrobků Dermedic Capilarte zahrnuje také kofein (stimulace vlasových cibulek), extrakt z bazalky (brání vypadávání vlasů), šťáva z břízy (posiluje vlasová vlákna, urychluje růst vlasového stvolu).

Dermedic CapilarteVlasové kúry Dermedic Capilarte jsou dermatologicky, klinicky a trichologicky testovány.  Nenarušují fyziologickou rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy. Jsou vhodné pro ženy i muže, efektivně očišťují pokožku hlavy, důkladně myjí a navracejí vlasům přirozenou krásu.

 

Sérum stimulující růst vlasů s regeneračním účinkemALOPECIE A NADMĚRNÁ ZTRÁTA VLASŮ


Dermedic Capilarte Sérum stimulující růst vlasů s regeneračním účinkem

Tříměsíční kúra stimuluje růst nových vlasů a viditelně omezuje padání. Zhušťuje a posiluje vlasy. Sérum je účinné i v případě problémů způsobených stresem, klesající imunitou, užíváním léků. Obsahuje komplex PILOTANTUMTM (Flavonoid Apigenin, ionty železa, D-Panthenol, Glycerin) aktivující vlasové váčky a posilující ochranu pokožky. Obsažená šťáva z břízy posiluje kondici vlasových vláken a má vliv na urychlení růstu vlasového stvolu. Patentovaná kombinace aktivních složek PROCAPILTM zlepšuje kondici buněk vlasového váčku a zpomaluje proces jejich stárnutí. Šampon pokožku hlavy i vlasy jemně umyje, nenaruší fyziologickou rovnováhu jejího mikrobiomu. Výrobek je dermatologicky, klinicky i trichologicky testován. Je vhodný pro ženy i muže. Zakoupíte v lékárnách nebo na Notino.cz, 150 ml za 150 Kč.

 

Šampon stimulující růst vlasůDermedic Capilarte Šampon stimulující růst vlasů

Tříměsíční vlasová kúra v podobě šamponu zlepšuje díky komplexu aktivních látek PILOTANTUMTM i kofeinu mikrocirkulaci v pokožce hlavy, čímž povzbuzuje aktivitu vlasových váčků. Komplex PROCAPILTM a vitaminy E, C a B6 poskytují celkovou regeneraci vlasů, chrání a posilují buňky vlasového folikulu, a dodávají vlasům na objemu a síle. Extrakt z kmenových buněk jabloně vyživuje vlasové váčky a zlepšuje jejich vitalitu. Díky extraktu z bazalky královské, který snižuje aktivitu 5-alfa-reduktázy, omezuje šampon nadměrné vypadávání vlasů. Výrobek je dermatologicky, klinicky i trichologicky testován. Je vhodný pro ženy i muže. Zakoupíte například na Notino.cz, 300 ml za 192 Kč.

 

Posilující šampon proti vypadávání vlasůDermedic Capilarte Posilující šampon proti vypadávání vlasů

Šampon doporučený pro pokračování kúry Dermedic Capilarte stimulující růst vlasů. Zastavuje nadměrné vypadávání vlasů, zvyšuje objem a vitalitu vlasů. Komplexy PROCAPILTM a PILOTANTUMTM posilují a vyživují vlasové kořínky a snižují tak nadměrné vypadávání vlasů. Podporují okysličování buněk vlasových folikul, dodávají jim živiny. Složka Zincidone o 65 % snižuje produkci 5-alfa-reduktázy, enzymu zodpovědného za snížení aktivity a vymizení vlasových folikul, vypadávání vlasů. Zklidňuje pokožku hlavy. Další složky, jako extrakt z guarových bobů, glycerin, panthenol, vitamín PP dodávají vlasům lesk, vyhlazují je, zhušťují a brání lámání. Šampon vlasy zvlhčuje, usnadňuje rozčesávání. Výrobek je dermatologicky, klinicky i trichologicky testován. Zakoupíte na Notino.cz, 300 ml za 161 Kč.

LUPY

Lupy představují velmi nepříjemný problém, který způsobuje nepohodlí, svědivost a nevypadá esteticky, což snižuje sebevědomí osob postižených tímto problémem.

 

Šampon proti lupůmDermedic Capilarte Šampon proti lupům

Šampon Dermedic Capilarte proti lupům zmírňuje příznaky suchých i mastných lupů. Jemně vlasy i pokožku myje, brání návratu lupů. Šampon má zklidňující účinek, snižuje svědění, normalizuje aktivitu mazových žláz. Vysoká účinnost šamponu je založena na trojici složek (Clotrimazol, pyrithion zinku a piroktonový olamin), které likvidují lipofilní houby žijící na pokožce hlavy (rod Malassezia spp). Tyto houby vylučují dráždivé metabolity, které způsobují urychlení obnovy pokožky, vedoucí ke vzniku lupů. Glycerin a panthenol dodávají vlasům lesk, snadno se rozčesávají.Šampon účinkuje i v intervalech mezi jeho použitím.Šampon je dermatologicky, klinicky i trichologicky testován. Více informací na Notino.cz, kde jej zakoupíte 300 ml za 124 Kč.

 

HYPERAKTIVITA POKOŽKY HLAVY

Hyperaktivita pokožky hlavy je její nadměrná reakce na vnější faktory. Projevuje se úporným svěděním, pocitem pálení, sklonem k podráždění, zarudnutí a zánětlivými stavy. Důvodem může být genetika či kožní onemocnění, jako například lupénka, hormonální poruchy, ale také nevhodné přípravky pro péči o vlasy, stres, únava, nevhodné stravování.

 Zklidňující šampon pro citlivou pokožku hlavy

Dermedic Capilarte Zklidňující šampon pro citlivou pokožku hlavy

Zklidňující šampon Dermedic Capilarte je řešením pro všechny, kdo se s problémem přecitlivělé, nadměrně aktivní pokožky náchylné k podráždění potýkají. Šampon jemně ale účinně čistí vlasy a vlasovou pokožku. Podporuje regeneraci, pomáhá udržovat správné pH pokožky. Zklidňuje, intenzivně hydratuje. D-Panthenol a Polidocanol, účinné složky přípravku, snižují hyperaktivitu pokožky, redukují podráždění, zklidňují. Složka Betain zajišťuje intenzivní hydrataci pokožky hlavy a posílení vlasů. Vlasy jsou po použití pružné, lesklé, snadno se rozčesávají, jejich konce se neštěpí. Šampon je dermatologicky, klinicky i trichologicky testován. Více informací na Notino.cz, kde jej zakoupíte 300 ml za 136 Kč.

Dermedic Capilarte_Kúra při alopecii

Vyhrajte jeden ze tří balíčků obsahující sérum pro stimulaci růstu vlasů,  šampon stimulující růst, posilující šampon proti vypadávání vlasů.


Soutěžní otázka: Výrobky Dermedic Capilarte jsou vhodné pro

a) pouze muže
b) pro ženy i muže
c) pouze pro ženySprávnou odpověď, prosíme, pošlete do 30. srpna 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Kosmetika. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání/předání kosmetiky.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dermedic Capilarte