ijournal.cz

Soutěž KANTÝNA ROKU 2022 ocení oblíbené a výjimečné projekty zaměstnaneckého stravování

red Zdroj: Kantýna roku 17.4.2022 Soutěže

Celostátní soutěž vyzdvihne podnikající v oboru zaměstnaneckého stravování a zaměstnavatele podporující adekvátní a pravidelnou stravu jako součást konceptu vytváření zdravého pracovního prostředí.

Kantýna roku

Vyhlášení výsledků 1. ročníku soutěže Kantýna roku proběhne 14. června 2022 v Praze, kdy se oznámí tituly národní vítěz v kategorii Malá Kantýna roku do 200 porcí a Velká Kantýna roku nad 200 porcí. Nominace se uzavírají 29. 4.

2022 a v květnu následuje vyhlášení regionálních vítězů.

„Věříme, že si obor, který pravidelně denně nasytí okolo 1,8 milionu strávníků, zaslouží ocenit, podpořit a zlepšit image. Chceme vyzdvihnout inspirativní projekty napříč Českou republikou,“ říká Linda Nejezchlebová, předsedkyně Správní rady sdružení ProZAMS, které soutěž organizuje a dodává: „Ocenění současně získají i zřizovatelé, tedy firmy, které dbají o zdraví svých zaměstnanců a firemní či závodní kantýny provozují nebo přispívají na její provoz.“

Kantýna roku

Generálním partnerem soutěže je společnost AG FOODS, přední dodavatel nápojů a trvanlivých potravin, který více jak 30 let vyrábí, nakupuje a distribuuje kvalitní produkty z těch nejlepších surovin. „Naše rodinná společnost se více než 30 let věnuje vývoji, výrobě a přípravě nápojových řešení a zdravého stravování. Začínali jsme s nízkokalorickým syrovátkovým nápojem Vitamaxima, který byl distribuován primárně do školních jídelen. V současnosti jsou naše produkty dostupné nejen ve školních jídelnách, ale také v nemocnicích, v sociálních zařízeních či firemních kantýnách. Mimo jiné se specializujeme na výrobu nápojů vhodných pro náročné podmínky na pracovištích a nápojová řešení včetně kávových automatů do výrobních závodů a kantýn. Rádi jsme tedy přijali roli generálního partnera ocenění Kantýna roku 2022, s nímž sdílíme stejný pohled na zdravé stravování zaměstnanců a oceňujeme nadstandardní gastronomické provozy napříč Českou republikou,“ říká Jiří Jízdný Jr., Marketing Manager společnosti AG FOODS.

Kantýna roku

Spoluorganizátorem je Klub zaměstnavatelů, který zastřešuje největší skupinu HR ocenění v Česku včetně prestižního hodnocení Sodexo Zaměstnavatel roku. A právě vyhlášení Výročních cen Klubu zaměstnavatelů bude pro první ročník Kantýny roku využito. Ředitel Pavel Hulák vysvětluje výhody spojení: „Vyhlášení Zaměstnavatelů regionu na sedmi hezkých místech v celé republice a účastí kolem 400 personalistů bude skvělou příležitostí poprvé představit také nejlepší regionální kantýny. Celostátní finále Zaměstnavatele roku v Praze s doprovodným programem a 200 hosty zase poskytne důstojnou kulisu pro předání celostátních ocenění premiérové Kantýny roku 2022.“

Více informací: www.kantynaroku.cz, www.prozams.cz

 


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kantýna roku