ijournal.cz

Šmouhy a skvrny už vás nepřekvapí

red Zdroj: Kärcher 23.2.2019 Hi-tech a bydlení

Karcher_Vibracni_bateriovy_cistic_KV4_1990_Kc
Odstranění odolných nečistot bývá mnohdy náročnější, než jak zprvu vypadá. Mastné fleky z kuchyňské linky či dětské otisky ručiček na oknech odstraníte pouze důkladným drhnutím, které vyžaduje větší dávku úsilí. Co teprve nesmývatelné fixy, které si občas děti vyberou jako hlavní malířskou potřebu k vyzdobení okenních tabulí? V takových případech je potřeba zkombinovat sílu a vytrvalost nebo se vyzbrojit šikovným pomocníkem, který toto vše umí.

Karcher_Vibracni_bateriovy_cistic_KV4
Nečistoty z hladkých povrchů rozpustí vibrace

Kärcher se specializuje na vývoj přístrojů na úklid v domě i okolo něj. Před více jak 10 lety byl prvním, kdo představil okenní vysavač, nebo-li aku stěrku. Další novinka – vibrační bateriový čistič na okna aku stěrku doplňuje.

Karcher_Vibracni_bateriovy_cistic_KV4_1990KcVibrační bateriový čistič Kärcher KV 4 (doporučená cena 1 990 Kč) odstraní silně odolávající nečistoty, šmouhy, dokonce si nesmyvatelné fixy a vyčistí bez námahy všechny hladké povrchy, jako jsou okna, zrcadla, skleněné stoly, dlaždice, sprchové kouty a další. Je vybaven unikátním vibračním systémem a elektrickým nanášením vody. Nádržku stačí naplnit vodou spolu s mycím prostředkem a pomocí suchých zipů nasadit na čistič potah. Pak už stačí jen stisknout tlačítko, které spustí vibrování a zároveň elektrické nanášení vody. Potah je automaticky zvlhčován a v jednom kroku tak povrch zvlhčujete a vytíráte. Vibrace vytváří bateriový motor a i opravdu odolné nečistoty se okamžitě rozpustí pouhým přejetím. Bateriový vibrační čistič je příruční, tudíž potřebuje jen krátkou dobu přípravy. Jakmile je práce u konce, vodu z nádržky jednoduše vylejete a potah můžete po vyprání opět použít. LED ukazatel včas hlásí, kdy musí být baterie znovu nabita. Pro nejlepší výsledky při mytí oken a jiných hlavních povrchů, doporučujeme odsát zbývající tekutinu aku stěrkou Kärcher WV 2.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kärcher