ijournal.cz

Slunce, dobrá muzika a pozitivní energie. Toto a mnohem víc má v sobě kolekce Jenny Fairy na jaro – léto 2022

red Zdroj: CCC 20.2.2022 Móda, obuv, doplňky

Jaro přichází s Jenny Fairy kampaní “Girls Just Want to Have Fun”, inspirovanou jedním z nejoptimističtější hitů všech dob od Cyndi Laupner, v čele se supermodelkou Jill Kortleve. Kolekce jaro-léto 2022 je plná barev, radosti a optimismu.

 JENNY FAIRY


Výlety s přáteli, víkendy na chatě u jezera, první teplý den strávený v přírodě – takto začíná největší dobrodružstvé této sezóny. Modré nebe a pikniky v trávě. Kdo by se nechtěl přestěhovat na místo, kde čas plyne pomalu, slunce nikdy nezapadá a hudba hraje dál?

 JENNY FAIRY

Hravá atmosféra plná spontánnosti a radosti je zachycena Dario Catellanim, jehož fotografie byly publikovány v časopisech jako WSJ Magazine, Le Monde nebo Purple. Je známý pro svou originální perspektivu – objekty se často nachází v přehnaných situacích, rozostřené nebo disproporční. Svou estetiku sdílí se stylistkou Ondine Azoulay a její láskou k hudebním subkulturám, jako je grunge, pop a rave 90.let, jež se na kampani také podílela.

JENNY FAIRY 

Největší hvězda celé kampaně je Jill Kortleve, uvedená na seznamu Top 50 světových modelek podle models.com. Tato Nizozemka se objevila na haute couture přehlídkách Chanel a Valentino, a v kampaních pro Alexander McQueen. Po jejím boku je androgynní Greta Hofer a Bebette Strijbos – blondýnka připomínající ikony 80.let, spolu s vycházející hvězdou Kukua Willims. Uvidíte je ve stěžejních kousích z kolekce jaro-léto 2022 – sandálech s kontrastními podrážkami, žabkách na vysokých platformách nebo masivních teniskách. Outfity doplňují prošívané ledvinky, kufříky, kabelky v hippie stylu a extra malé XXS kabelky ve šťavnatých, zářivých barvách.

 JENNY FAIRY


Foto: Dario CatellaniJENNY FAIRY

Styling: Ondine Azoulay

Make-up: John MacKay

Vlasový styling: Pasquale Farrente

Set design: Robert Doran

Modelky: Jill Kortleve, Greta Hofer, Babette Strijbos, Kukua Williams, Noel Berry

Produkce: Warsaw Creatives

 JENNY FAIRYJENNY FAIRY kolekce je k dostání v CCC obchodech, na webu ccc.eu a v aplikaci. Jenny Fairy SS2022 (ccc.eu)

 JENNY FAIRY

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CCC