ijournal.cz

Slavnostní otevření prodejny Albi s heslem „Na štěstí záleží“

red Zdroj: Albi 1.9.2016 Pro děti, Společenské akce a události

Den před začátkem školního roku se sešly známé osobnosti se svými dětmi na slavnostním otevření největší prodejny českého výrobce her a dárkových předmětů Albi. Nedočkavé děti přivítal sám majitel Albi, Antonín Kokeš a společně rozbalili nového maskota, medvídka Me To You.

Novou společenskou hru Víkend, vydanou ve spolupráci s TV Nova, přišla pokřtít těhotná moderátorka Renata Czadernová, která nám exkluzivně prozradila, že čeká holčičku.

Renata_krti_hru_Vikend

Na akci přišla se svými dvěma raubíři Adámkem a Honzíkem, také Štěpánka Duchková. „Chceme se ještě na poslední chvíli pobavit, zítra kluci nastupují do první třídy, a tak nám začne přísnější režim,“ řekla Štěpánka se svým obvyklým úsměvem.

Skupinove_foto

Mezi hosty se objevila i Karla Mráčková se svojí roztomilou dcerkou Karličkou, která se od maminky nechtěla hnout na krok, ale jakmile uviděla medvídka „Mítujáka“, hned se s ním běžela vyfotit. „To jsme si nemohly nechat ujít, od medvídka Me To You máme celou školní výbavu,“ komentovala Karla.

Karla_Mrackova_s_dcerouJosefina_se_synem
Jedním z nejvzácnějších hostů byla Josefína Nesvadbová, která si „do města“ odskočila ze svého ranče a vzala s sebou i malého synka Michálka. Toho neoslovil plyšák, ale vybral si koníka a hru o zvířátkách.

Ozdobou akce byla Eva Jasanovská, která v kočárku přivezla roztomilého syna Adrianka. „Albi dělá vtipná přáníčka a to se mi dnes hodí, odpoledne se totiž chystám na oslavu narozenin.“

Eva_Jasanovska_s_Adriankem

Na otázku, co je největší štěstí, se všechny přítomné matky-celebrity shodly na tom, že to jsou jejich děti, rodina a přátelé.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Albi