ijournal.cz

Sladké léto v Česku! Cinzano přichází s osvěžujícími novinkami

red Zdroj: Cinzano 25.6.2021 Gastronomie

Tři nové osvěžující alkoholické nápoje z řady Sladké léto – Cinzano Tonic, Cinzano Rosé
a Cinzano Ginger míří do České republiky! Spojení Cinzana, toniků, velkých kostek ledu
s čerstvým ovocem a bylinami tvoří nepochybně nejlahodnější osvěžení tohoto léta. A každý z nás si ho zvládne připravit i doma.

Cinzano-představení-drinků-Sladké-léto-foto-Vojtěch-Kába
Našim spotřebitelům jsme chtěli dopřát sladké letní osvěžení, proto přinášíme tři verze lehkých osvěžujících alkoholických nápojů. Lidé po celém světě si Cinzano vychutnávají po staletí od roku 1757, tradičně si ho dopřávají samotné se sodou, tonikem nebo v míchaných koktejlech. Tato letní kombinace je tak 100% spojením dědictví a historie celé značky,“ říká Thomas Hergge – Export Director z Campari Group pro Střední Evropu.

Cinzano-představení-drinků-Sladké-léto-foto-Vojtěch-Kába

Milovníci letního osvěžení si tak budou moci vychutnat lahodné spojení sladkých aperitivů Cinzano a toniků hned ve třech variantách:

  • Cinzano Rosé osvěží sladkými ovocnými tóny spojením Cinzana Bianco, Rose toniku (doporučujeme Kinley Bitter Rose) a čerstvého ovoce.
  • Cinzano Tonic nabídne lehce nahořklou svěží chuť spojením Cinzana Dry s tonikem (doporučujeme Kinley Tonic) a čerstvou okurkou.
  • Cinzano Ginger je výbornou volbou pro milovníky zázvorového osvěžení. Užijte si spojení Cinzana Rosso, zázvorového toniku (doporučujeme Kinley Ginger Ale)
    a čerstvého citrónu a zázvoru.

 Cinzano-představení-drinků-Sladké-léto-foto-Vojtěch-Kába-drink.

K čemu chodit do baru nebo objednávat profesionálního barmana. Drinky z řady Sladké léto zvládne připravit úplně každý a jsou ideálním základem každého letního aperitivo momentu – tedy příjemného setkání s přáteli nad dobrým drinkem a něčím malým na zub. Ať už budete pořádat zahradní párty, chcete pohostit svou návštěvu nebo se osvěžit ve společnosti svého partnera. „Ideální jsou velké kostky ledu zalité jedním dílem vermutu Cinzano, na to dva díly tonicu Kinley, trochu čerstvého ovoce nebo bylin a máte hotovo. Pak už jen stačí drinky vychutnávat v dobré společnosti někde na lehátku,“ přitakává profesionální barman a ambasador značek Aperol a Cinzano Tomáš Kubíček a dodává, „nejtěžší na tom je vybrat si, na který z těch tří máte zrovna chuť. Všechny jsou neuvěřitelně chutné.“ Jestli je Aperol Spritz už tradičně první volbou milovníků příjemně strávených letních dnů
a dlouholetým králem letního osvěžení, Cinzano novou řadou rozšiřuje královskou rodinu
o variantu pro ty, kteří si rádi dopřejí i něco sladšího.

Copyright: Jolly Schwarz - https://www.facebook.com/JollySchwarzPhotography

Na trojici drinků z řady Sladké léto nemusíte čekat, vychutnat si je můžete už dnes. Vermuty Cinzano i toniky Kinley najdete v obchodních sítích i online obchodech po celé České republice. „Spojení těchto dvou velikánů jen tak nikomu neunikne,“ říká Hergge a dodává, „na lahvi každého Cinzana najdou zákazníci recepty a doporučení na oblíbený drink z řady Sladkého léta. Každý tak bude přesně vědět, jaká kombinace se ke kterému Cinzanu hodí. A kdyby to náhodou někdo přehlédl, Sladké léto na něj vyskočí i z obrazovek.“ O trojici nových drinků nepřijdou ani ti, kteří si rádi zajdou do restaurace, kavárny nebo baru. Toto letní osvěžující spojení si budete moci vychutnat ve stovkách podniků po celém Česku. 

Cinzano-představení-drinků-Sladké-léto-foto-Vojtěch-Kába-drink

Spojení Cinzana a toniku, v přesných poměrech doplněných o ovoce nebo byliny, stvořili profesionálové z Akademie Campari ve Vídni. Právě Česká republika a Rakousko jsou první země, kde si toto osvěžující spojení v lehké obměně mohou vychutnat všichni milovníci kvalitního pití.A co vy, už jste jeden ze tří drinků zkusili? My Sladkému létu v Česku říkáme CinzANO!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Cinzano