ijournal.cz

S novými prsteny z kolekce BONBONS značky ALOve můžete rozkvést i vy

red Zdroj: Alove 4.4.2020 Móda, obuv, doplňky

Záři slunce dokáží konkurovat jen diamantové šperky. Vydejte se s námi na jarní procházku lemovanou třpytem šperků. Jaro je časem, kdy všechno rozkvétá a klenotnická značka ALOve dobře ví, že žena rozkvétá ve chvíli, kdy ji zdobí úsměv a nádherný šperk. Právě pro ženy, které chtějí prožít jedno z nejkrásnějších ročních období ve znamení třpytu, je připravena jarní kolekce ALOve. Bonbons

 
Česká klenotnická značka ALOve rozšiřuje oblíbenou kolekci Bonbons
o nové modely prstenů.


Záhadné, inspirativní, trendy. Přesně takové jsou barevné drahé kameny, které mají podle prastarých pověstí výjimečné účinky na tělo, mysl i duši. Pomocí barevných kamenů zasazených do prstenů z bílého, růžového a žlutého zlata můžete vyjádřit své pocity, zklidnit se nebo načerpat novou energii. Navíc tyto šperky mají jednu skvělou vlastnost – dokážou proměnit i běžAlovený outfit v zajímavý a trendy. Objevte i vy kouzlo růženínu, topazu, akvamarínu, ametystu, rubínu, safíru nebo také peridotu a vybarvěte svůj den šperkem, který se zrodil z přírody.

Butiky ALOve jsou aktuálně zavřeny, ale šperky lze koupit na e-shopu alove.cz. Odborné poradkyně také rády poradí na chatu anebo na telefonu 733 710 384.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alove