ijournal.cz

S INDIVINE k vlastnímu stylu: Lenka Zelenohorská otevírá svět módy v novém concept storu

red Zdroj: Indivine 23.11.2023 Móda, obuv, doplňky

INDIVINE, renomovaný obchod s italskou módou v Havlíčkově ulici na Praze 1, se stal dějištěm nezapomenutelného večera plného elegance a stylu, když se v něm uskutečnila Magic Styling Party. Do nového concept storu zavítaly Taťána Kuchařová, Vlastina Svátková, Veronika Chmelířová, Kristýna Janáčková, Petra Růžičková či Lenny Trčková.

GRE_VIP

Hostitelkou celého večera byla zakladatelka konceptu a úspěšná stylistka Lenka Zelenohorská, která se postarala o to, aby atmosféra celého eventu byla nejen příjemná, ale také plná inspirace a kreativity.

GRE_Lenka Zelenohorská

Jeden z vrcholů večera patřil netradiční módní přehlídce, během níž modelky prezentovaly aktuální módu dostupnou na butiku. Přehlídku komentovala majitelka Lenka, která na každém modelu ukazovala různé možné obměny a kombinace. Závěr Magic Styling Party byl zaměřen na poskytnutí návodu, jak si vytvořit originální styling, přičemž návštěvnice měly jedinečnou možnost vyzkoušet si individuální péči od talentovaných stylistek.

GRE_přehlídka

Na akci vystoupila DJ Diva, jejíž hudba dodala celé party rytmus a živý pulz. V rámci eventu probíhala prezentace špičkové švýcarské kosmetiky Just, která dodala celému večeru nádech luxusu a péče.

Paní majitelka Lenka Zelenohorská neopomněla vyjádřit vděk všem přítomným: „Děkuji vám za podporu. Vidím a cítím, že ženám dává náš inovativní koncept smysl, a to mi dává energii jít touto novou cestou – otevírat všem ženám svět módy příjemnou formou a podporovat je na cestě k jejich sebevědomí a stylu.

GRE_přehlídka a

Ocenění za kvalitu konceptu jsme viděli v reakcích návštěvnic, které si odnášely nejen příjemné zážitky z podvečerní akce, ale také kousky italské módy. „Tato akce je nejen o nakupování, ale o prožívání módy. INDIVINE je prostor, kde se můžete nejen oblékat, ale najít vlastní styl,“ prohlásila nadšeně Miss World 2006 a podnikatelka Taťána Kuchařová.

GRE

Též se nám dostalo ohlasu od herečky a spisovatelky Vlastiny Svátkové, kterou během módní přehlídky oslovily trendy kabáty. Po skončení přehlídky si několik z nich vyzkoušela: „Jsem doslova ‚kabátová’, a proto jsem nemohla odolat. V INDIVINE najdete v různých barvách krásné kabáty na podzim, které jsou atypické a přitom trendy.

GRE_kolekce

Ocenění konceptu zaznělo i od podnikatelky a modelky Petry Růžičkové: „Tento event není jen o módní přehlídce, ale o objevování vlastní identity skrze oblečení. Je to inspirace, která nás spojuje a posouvá do nových dimenzí stylu.”

GRE_indivine

Magic Styling Party v concept storu INDIVINE se tak stal nejen místem setkání osobností, ale také centrem módních inspirací a příběhem o objevování elegance a kreativity v každodenním životě.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Indivine