ijournal.cz

RED FACE 3: Vyostřený stare down přítele Shopaholic Adel. Zákeřný útok vodou

red Zdroj: Red Face 3 23.11.2023 Párty a večírky

Red Face 3 přinese hned několik vyostřených zápasů. Kromě Kunštáta a Krále z Berouna se proti sobě postaví i kluk Shopaholic Adél Jan Kulas a Erik Máša. A nutno říct, že dramatický byl už jejich stare down v rámci předzápasové tiskové konference, která se odehrála v sobotu 18.11. v centru Prahy.

RED_FACE_tiskovka 

Shopahilic Adel se sice nechala slyšet, že jako moderátorka Red Face vybrala pro svou lásku slabšího zápasníka, aby svůj první zápas v kleci Jan Kulas vyhrál, tisková konference třetího turnaje oblíbené organizace ale ukázala, že Honzík rozhodně nemá nic vyhrané. Erik Máša totiž předvedl, že se v něm skrývá spící drak, kterého se nebojí pustit z řetězů.

RED_FACE

I když se Máša na první setkání s Kulasem tváři tvář převlékl za Supermanku, respekt z Kulase, který přišel v oblečku Spidermana, rozhodně neměl. To předvedl při stare downu. Když se totiž k sobě blížili, polil ho vodou a vrhl se vstříc jeho ranám. A nebýt pohotových bodyguardů, kteří v mžiku zasáhli, nejspíš by se profackovali přímo na tiskové konferenci.

 RED_FACE

Podaří se Janu Kulasovi porazit Erika Mášu, kterého měla Adéla pro svou lásku vybrat jako takzvané žrádlo pro lvy nebo Spiderman padne a Supermanka v podání Máši předvede, že ji není radno podceňovat?

To se uvidí už 9. prosince v UNYP areně, kde se kromě Kulase s Mášou předvede řada prvotřídních zápasníků, ale také například dvě exmilenky Karlose Vémoly, které se rozhodly po letech vyřídit účty, aby rozhodly, která Vémolova bokovka je lepší.

RED_FACE

A vy u toho musíte být. Lístky jsou stále v prodeji, a to na Ticketportalu.
https://www.ticketportal.cz/event/GALAVECER-RED-FACE-3

 

https://youtube.com/shorts/pNbZIyJKTgQ?feature=share

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Red Face 3