ijournal.cz

První obchod s rouškami od českých a slovenských návrhářů otevřel v Premium Outlet Prague Airport

red Zdroj: Premium Outlet Prague Airport 15.5.2020 Móda, obuv, doplňky
První obchod s módními rouškami Fashion Masks by Czech & Slovak Designers-Start-up Designer´s Market otevírá v pražském outletovém centru Premium Outlet Prague Airport a zákazníkům nabízí designové modely od předních českých a slovenských návrhářů jako je Josefina Bakošová, Jitka Klett, Yvona Leitner, značka E.Daniely a mnoho dalších. Výtěžek z prodeje každé roušky půjde na pomoc zdravotníkům v první linii.

POP


Unikátní obchod Fashion Masks by Czech & Slovak Designers otevřel své brány v pondělí 11. května 2020 v pražském outletovém centru Premium Outlet Prague Airport. Do nového pop-up projektu Start-up Designer´s Market se zapojila desítka předních českých a slovenských návrhářů a své modely roušek rozličných stylů a z různých materiálů nabízí k prodeji návrhářka Josefina Bakošová, Jitka Klett, Olo Křížová, Yvona Leitner, Jana Jurčenko, Radka Kosková, Izabela Komjaty, Zuzana Haková a značky E-Daniely a Tam-Ara.

obchodKaždá rouška odráží osobitý styl jednotlivé značky a díky tomu mají zákazníci možnost vybírat mezi minimalistickými modely, extravagancí nebo sofistikovanou elegancí, podle vkusu každého z nich.

Fashion Masks by Czech & Slovak Designers je jedinečný i v tom, že je zcela prvním kamenným obchodem, který módní roušky nabízí a POP je prvním nákupním centrem v České republice, který obchod tohoto druhu otevřel. „Během dvouměsíční nucené uzavírky outletového centra jsme vůbec nezaháleli, ale naopak jsme přemýšleli jak naše zákazníky a milovníky módy potěšit. Proto jsme připravili tento designérský pop-up market, který pomůže našim návrhářům, jejichž tvorba se také téměř zastavila. Část výtěžku z každé prodané roušky navíc půjde na pomoc zdravotníkům, kteří pomáhají v první linii v boji proti koronavirové pandemii v ČR,“ vysvětluje obchodní a marketingový ředitel Premium Outlet Prague Airport Jakub Dlouhý.  

Obchod Fashion Masks by Czech & Slovak Designers najdou zákazníci v prostorách outletu POP u pražského letiště, který je zákazníkům otevřen od 11. května 2020 v době od 10.00 do 20.00 každý všední den, i během víkendů.

Více informací o obchodu najdete na www.pop.cz/cs/fashion-masks.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Premium Outlet Prague Airport