ijournal.cz

Noc s legendou Jaromírem Jágrem se odkládá na podzim

red Zdroj: foto: VDN Promo 14.5.2020 Celebrity, Společenské akce a události

Na Noc s legendou – Jaromír Jágr si budou muset všichni jeho fanoušci počkat. Promotér Petr Větrovský a sám Jaromír Jágr se totiž rozhodli akci z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím souvisejícím zákazem pořádání akcí s účastí veřejnosti přesunout na 26. říjen. Slibují ale, že se čekáni vyplatí!

Noc s legendou

Když promotér Petr Větrovský v listopadu loňského roku oznámil, že 10. června představí Noc s Legendou s Jaromírem Jágrem, nejen hokejoví fanoušci jásali. O lístky byl takový zájem, že se prostory Fora Karlín vyprodaly doslova během několika málo dní. Majitelé vstupenek si ale budou muset na unikátní show ještě počkat. Ta se totiž kvůli pandemii koronaviru přesouvá z 10. června na 26. říjen 2020.

“Byly dvě možnosti. Buď to zrušit a nebo to přesunout. My jsme se s promotérem Petrem Větrovským dohodli na přesunutí. Nebylo to těžké rozhodování, protože jsme nechtěli zklamat fanoušky, kteří si koupili lístky. Moc si jich za to vážím. Bude to pro mě novinka mluvit před tolika lidma, ale už se na to moc těším,” říká Jaromír Jágr.

Větrovský slibuje, že díky času navíc chce se svým týmem show vylepšit, aby divákům vynahradil čekání. “Jsme rádi, že jsme se tak rychle dohodli na přesunu termínu. Složitější bylo přesunout tu velkou spoustu hostů, ale podařilo se a fanoušci dostanou úplně plnohodnotnou Noc s legendou. Vlastně ne plnohodnotnou, ale lepší. Trochu ji ještě vylepšíme,” říká Větrovský.

postavičkaJedno překvapení bylo odtajněno již v rámci oznámení přesunu termínu show na podzim. Tím je speciální postavička Jaromíra Jágra. ,,S tímhle nápadem přišel Petr Větrovský, že bychom k nejdražší kategorii vstupenek „68″ přidali postavičku jako dárek. Byl to super nápad, postavička se povedla,” říká Jaromír Jágr.

Větrovský přiznal, že sám je sběratelem podobných postaviček a bylo mu líto, že mu ve sbírce chybí právě Jágr. ,,Já mám osobně tyto postavičky moc rád. Často si je na zahraničních cestách kupuji. Když vidím, jaké hvězdy je mají, tak mi bylo trochu líto, že ji ještě nemá Jarda. Vyrobili jsme tedy limitovanou sérii, kde má každá postavička své číslo. Celkový počet je 766, což znázorňuje počet gólů Jaromíra v NHL. Velká část postaviček půjde k majitelům nejdražších vstupenek a pár jich možná dáme do prodeje,” doplnil Větrovský.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: VDN Promo