ijournal.cz

První jarní GALAKONCERT Orchestru Karla Vlacha a hvězdných hostů

red Zdroj: Orchestr Karla Vlacha 11.3.2023 Aktuality a pozvánky, Hudba

???????????????????Pojďte zažít znovuzrození z ducha hudby! Buďte s námi u toho, jak nejstarší evropský bigband omládne a nenechte si ujít premiérový jarní GALAKONCERT Orchestru Karla Vlacha v unikátních prostorách pražského Kongresového centra s hvězdami současné české hudební scény.


Legenda v novém lesku

Orchestr Karla Vlacha má za sebou tisíce zahraných a nahraných skladeb, desetitisíce koncertů a vystoupení, statisíce najetých kilometrů za posluchači po celém světě. Nejstarší evropský bigband se od roku 1939 stal legendou a stálicí československé hudební a taneční scény. A přitom nestárne. Do nové sezóny 2022/2023 se navíc vrhá ještě mladší a svěžejší: s novou vizáží, moderním logem a světovým repertoárem občerstveným o nové hlasy, rytmy a skladby. Zkrátka hravě mladý a přitom elegantně tradiční.


Hudba plná hvězd

Jedinečný orchestr vždy přitahoval velikány českého hudebního světa. Legendy jako Josef Zíma či Yvetta Simonová na začátku sezóny osobně předaly štafetu novým generacím. A protože Orchestr Karla Vlacha vždy usiloval o prvotřídní kvalitu hudební produkce, spojil síly s dnešními hvězdami českého pěveckého nebe. Špičkoví hudebníci na unikátním koncertě doprovodí, pod taktovkou Dalibora Kaprase, prvotřídní pěvecké hosty v čele s Václavem Noidem Bártou, Terezou Maškovou a Ondřejem Rumlem.

Slavnostním koncertním večerem hosty i diváky s šarmem a humorem sobě vlastním provede Adéla Gondíková.

Orchestr Karla-Vlacha

Orchestr KARLA VLACHA se vrací domů

Kde jinde se může první jarní GALAKONCERT „reinkarnovaného“ Orchestru Karla Vlacha konat než na jeho nové domovské scéně – v ikonických prostorách Kongresového centra Praha!

Legendární Kongresový sál pražského KCP se v neděli 16. dubna 2023 od 19:00 hod. rozezní českými i světovými hity všech žánrů.

GALAKONCERT-Orchestr Karla Vlacha

Své místo v programu najdou melodie muzikálové, jazzové, swingové, ale i popové a rockové. Chybět ovšem nebude ani funk či oblíbené československé retro songy. Jeviště Kongresového centra rovněž rozhýbe a rozzáří spektakulární taneční show.

GALAKONCERT-Orchestr Karla Vlacha

Vstupenky již v předprodeji

Předprodej vstupenek na jedinečnou hudební událost jara v síti GoOut je již zahájen. Vstupenky zakoupíte v cenových kategoriích 99 Kč, 790 Kč, 990 Kč, 1190 Kč a 1350 Kč ZDE.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Orchestr Karla Vlacha