ijournal.cz

Pohyb. Hudba. Zábava. To vše spojuje LES MILLS. A i Vy můžete být součástí už 10. 6. 2023

red Zdroj: Les Mills 12.3.2023 Festivaly, Sport

LES MILLS je hit, který pohltil celý svět. Skupinové lekce, při kterých překonáte svoje limity a zažijete pocit štěstí. Kombinace hudby, intenzivního pohybu pod vedením zkušených instruktorů, v obklopení lidí stejně naladěnými, jako jste vy. Nezáleží na tom, jestli jste zkušeným cvičencem nebo krásy sportu teprve objevujete.

Form Factory Vám přináší již 6. ročník tradiční fitness akce. Jen trochu jinak, než doposud – letos bude totiž tato událost větší, lepší, zábavnější. Navíc přichází v novém, celodenním konceptu.


akce Form Factory

Na tomto setkání milovníků pohybu, které je největší svého druhu ve střední Evropě, se můžete těšit nejen na naše nejlepší Les Mills instruktory, ale také na zahraniční hosty – instruktory z Les Mills Nordic a Italy, kteří jsou připraveni předat vám svoje zkušenosti.

Čeká na vás 9 lekcí plných moderní hudby, kterými vás provede 46 instruktorů, včetně 6 zahraničních trenérů, na ploše 3 700 m2 atraktivního prostoru CUBEX Center na Praze 4. Ale to hlavní – společnost více než 800 parťáků, kteří vás svým nadšením strhnou, a mezi kterými se nemusíte stydět ani pokud jste úplný začátečník. Za cenu jedné vstupenky získáte přístup na všech 9 lekcí.

Lesmills


Zapojit se můžete například do:


Les Mills GRIT STRENGHT – lekcí pojatých podle konceptu HIIT, tedy vysoké, intenzivní aktivity střídané s krátkými pauzami pro chycení druhého dechu, kdy překonáte svoje limity nejen fyzické, ale i ty psychické

SH’BAM – lekce založené na zábavných a nekomplikovaných tanečních pohybech, zkombinovaných v intenzivních a relaxačních částech, kterými odměníte i vaši mysl

BodyCombat – intervalového tréninku inspirovaného bojovými sporty, jako jsou karate, kick box či taekwondo

Dalších lekcí, jako jsou Les Mills Core, Les Mills Grit Cardio, BodyAttack, Bodypump, Bodybalance nebo Bodyjam.

Na své si tak přijde úplně každý a je jen na Vás, jestli se chcete zapojit jen do lekcí na budování fyzické kondice, nebo okusíte v čase od 10:00 do 19:00 úplně vše, co bude ve vašich silách.

Vstupenky zakoupíte na https://formfactory.cz/lmday2023

LES MILLS

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Les Mills