ijournal.cz

Přivítejte sezónu horkých dní s osvěžujícími bezpeckovými melouny Bouquet

red Zdroj: www.nejlepsimelouny.cz 29.4.2020 Gastronomie

meloun
Výtečné bezpeckové melouny Bouquet byly vyšlechtěny před více než šedesáti lety chytrým křížením odrůd. Dnes si na nich pochutnává celý svět. A právě nyní nastává doba jejich dozrávání. Na slunných španělských plantážích nasály melouny Bouquet šťavnatou a plnou chuť, ale také vitamíny a minerály. A už brzy se ocitnou v českých obchodech a třeba i u vás doma.

Melouny jsou symbolem léta a osvěžující svačinky uprostřed horkých dní. Bezpecková varianta dělá radost dětem i dospělým. Místo tvrdých jadérek totiž melouny obsahují jen nepatrné množství malých měkkých zrníček. Díky tomu se snadno jí, jsou vhodné k přípravě dalších pokrmů a lehce z nich vykouzlíte i vynikající nápoje, smoothie či výborní sorbety.

Melouny nejsou zdaleka oblíbené jenom díky své sladké a svěží chuti. Příznivě ovlivňují zdraví pomocí vitamínu A, C, B6, draslíku a antioxidantu lykopenu. Naopak neobsahují žádné tuky ani cholesterol. Díky přirozeně vysokému obsahu vody pomáhají s dodržováním pitného režimu. Stačí je jednoduše nakrájet a vzít s sebou na cesty.

Melouny_Bouquet_-_image_1

Melouny Bouquet dováží do České republiky společnost Anecoop, která je španělským lídrem v exportu čerstvého ovoce a zeleniny. Firma spolupracuje s více než 150 000 farmáři, jejichž produkty vyváží do více než 60 zemí světa. Celý systém je chráněn ochrannou známkou Naturane s přísnými předpisy.

Více informací najdete na www.nejlepsimelouny.cz nebo na Instagramu a Facebooku.
Melouny_BouquetMelouny Bouquet jsou k dostání od konce dubna v supermarketech Kaufland, Globus, Albert a ve vybraných maloprodejnách. Cena se pohybuje okolo 25 Kč/kg.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.nejlepsimelouny.cz