ijournal.cz

Předpremiérová párty muzikálu Děti ráje

red Zdroj: Děti ráje 26.8.2015 Společenské akce a události
Muzikál Děti ráje autora a herce Sagvana Tofiho, nově i jako producenta, se v září vrací na scénu ve zbrusu novém kabátě – v novém obsazení, s novými kostýmy, novou režií i scénou. Premiéra Dětí ráje je již 11. září v brněnském Bobycentru. 

deti_raje_uvodni
Sagvan Tofi žije s brunetkou Alenou, se kterou má dceru Satinku, ale v práci ho evidentně baví hlavně blondýnky. Jak jinak si vysvětlit, že do muzikálu Děti ráje obsadil především nádherné světlovlasé zpěvačky. Brunetky aby člověk na prstech jedné ruky napočítal. V hlavních rolí je to ale jedna blondýna vedle druhé. V hlavní roli Evy, kterou před lety hrála Míša Nosková, se budou střídat krásné zpěvačky Michaela Horká a Petra Peterová. Obě dámy jsou ale bohužel pro Sagvana zadané. Míša má pětiletý vztah s hercem Tomášem Novotným, Petra Peterová má teprve tříměsíční vztah s přítelem, podnikatelem Danem. A ten už ji stihl i požádal během tak krátké známosti o ruku. Peterová, která v minulosti chodila s Petrem Mukem, poprvé ukázala snubní prsten a bude svatba. 
Také v roli mladé Evy se v Dětech ráje budou střídat dvě krásné herečky, a to slovenská kráska Dominika Richterová a česká herečka Aneta Vrzalová, původně brunetka, která ale také vlasy už výrazně zesvětlila a stihla už okouzlit i Michala Davida a dostala jednu z hlavních rolí v jeho připravovaném filmu Decibely lásky. Aneta je jediná z dívek nezadaná. 

michaela_horka,_dominika_richterova

Na párty před premiérou Dětí ráje se sešla většina herců a tvůrců a překvapivě v přátelské atmosféře se potkali i Martin Dejdar a Bořek Slezáček. Bořek se před pár dny pustil do Dejdara, že jako jediný nebyl v červnu a červenci na jediné zkoušce, protože odjel na dovolenou s rodinou. Nyní po ostatních hercích chce, aby sami zkrátili svoji dovolenou a šli s ním v srpnu zkoušet, kdy mají všichni volno. Dejdar oplatil útok Slezáčkovi stejnou mincí s tím, že může klidně zůstat doma, že se ho rozhodně nikdo o nic neprosí a obejde se bez něj. 
Na párty to ale vypadalo, že si to herci vyříkali a vše je v naprostém pořádku. „Jsem úplně v pohodě. Žádný problém nevidím. Jen jsem řekl pravdu, jak to bylo. Nic víc, nic míň,“ dodal Slezáček.  „Mám tolik práce, že kdybych se měl zabývat ještě těmito nesmysly, šel bych se zabít,“ dodal se smíchem Dejdar. 

slezacek,_dejdar


Na párty dorazila většina hvězd připravovaného muzikálu včetně autorů písní. Z herců chyběl Lukáš Vaculík, který je na dovolené a Honza Kříž, který měl práci. Pozvání přijali Michal David, Zdeněk Barták a také František Janeček, který se vrátil před pár dny z dvouměsíčních prázdnin v Dominikánské republice a na Floridě, kde vlastní domy.

Všichni se už těší na premiéru v režii Radka Balaše 11. září v brněnském Bobycentru. Lístky na září a říjen byly po pár týdnech beznadějně vyprodané. Produkce již vypsala termíny na listopad a prosinec.  Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Děti ráje