ijournal.cz

Předání šeku z prodeje náramků ALOve Ilusion by Bára Nesvadbová

red Zdroj: ALOve 13.9.2021 Významné osobnosti, veřejné projekty

Bára Nesvadbová, Pavlína Saudková (Be Charity) a Andrea Beranová (retail director ALOve) předaly šek z prodeje náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová na 167 318Kč malé Leonce Plintové.  

radost

LáskaZnámá spisovatelka úspěšných románů Bára Nesvadbová se věnuje řadě charitativních projektů. Je zakladatelkou nadačního fondu Be Charity, který pomáhá zejména postiženým dětem. Právě proto se v loňském roce spojila s českou klenotnickou značkou ALOve, která je již 5 let sesterskou značkou největší české klenotnické značky ALO diamonds a navrhla kolekci náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová. Náramky tvořily srdíčka z bílého, růžového a ze žlutého zlata. Náramek s červenou šňůrkou se prodával pod jménem Vášeň, s černou šňůrkou Touha a s bílou Láska.

Zakoupením náramku pomohli zákazníci ALOve statečné holčičce Leonce Plintové na cestě ke zdraví.  Za prodej těchto náramků k ní poputuje 167 318Kč, díky kterým se Leonka může jezdit
do Sanatoria Klimkovice, kde cvičí v kosmickém oblečku po dobu 4 týdnů. Dále pak bude denně dojíždět do zařízení Sarema Liberec, kde cvičí tzv. Thera Suit. Jedná se o každodenní rehabilitaci v kosmickém oblečku. Společné úsilí nadace Be Charity a české klenotnické značky ALOve tak malé Leonce pomohou splnit její sen, aby začala chodit.

 předání šeku


Leončina babička Marcela Plintová, v jejíž péči holčička je, říká: „Leonka se narodila předčasně s velmi malou malou porodní váhou a s prognózou lékařů mentálně postižený ležák. S tím jsem se já nehodlala smířit a začala s Leonkou cvičit 4x denně Vojtovu metodu, která má vliv jak na motoriku, tak i na mentalitu dítěte a pravidelně jsme dojížděly na rehabilitace. Nyní Leonka leze a začíná se pokoušet o první krůčky. Zlepšuje se i její mentální stránka, kdy Leonka díky cvičení začala pěkně mluvit, říkat básničky, zpívat písničky a dokáže krásně komunikovat. Můj cíl a veliké přání je, aby Leonka chodit začala. Ve svém věku už vnímá, že je NĚCO jinak, že ostatní děti běhají a ona se na ně jen smutně dívá z vozíčku. Už sama několikrát pronesla větu „Já neumím chodit“. Rve mi to srdce a udělám vše proto, abych tuto situaci změnila. Za pomocí své silné vůle a odhodlání, a hlavně díky trpělivosti a snaze Leonky věřím, že se těch prvních krůčků jednou dočkáme!

Pomozme společně Leonce udělat ten první krůček! Druhý, třetí….. Pomozme ji běhat s ostatními dětmi! Děkuji…“

Leonka

„Šperky ALOve provází naše klienty během jejich důležitých životních okamžiků… narozenin, promocí, výročí… Jsem nesmírně šťastný, že nyní mohou nejen přinést radost, ale také opravdu pomoci potřebným.“ říká Alojz Ryšavý, majitel a zakladatel značek ALOve a ALO diamonds.

„U Leonky je zcela jasné, že každičká rehabilitace pomáhá, že pokrok k její vlastní samostatnosti je jasně znatelný. Jsem nesmírně vděčná panu Ryšavému a české klenotnické značce ALOve, že tuhle naši holčičku šperkem ve tvaru srdce adoptovali do srdce svého ,“ dodává Bára Nesvadbová.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ALOve