ijournal.cz

Prázdniny ve společnosti ovoce. Užijte si volné dny plné energie

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 26.7.2021 Gastronomie

Jsou tady prázdniny a s nimi dny plné volna, pro malé i velké. Hodili jsme práci za hlavu a vydáváme se za dobrodružstvím. Děti míří na tábory či různé sportovní pobyty. Společně pak vyrážíme na rodinnou dovolenou. Ať už jste příznivci odpočinku na pláži, horských túr, poznávacích zájezdů nebo adrenalinových sportů, myslete na to, aby vám nikdy nedošla energie. Skvělým průvodcem bezstarostným létem bude tyčinka Fit Fruit plná ovocných chutí.  

 fitrfruit_lifestyle_voda


Tyčinku Fit Fruit vyrábí česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, která na náš trh přináší zdravé pamlsky již krásných 30 let. Fit Fruit, jak název napovídá, je svačinkou plnou ovocných chutí. Nabízí jemně mletou náplň, která se ukrývá mezi dvěma lehoučkými oplatkami, které se na jazyku jen rozplynou. Díky technologii výroby je náplň tyčinky kompaktní, bez kousků cereálií a ovoce. Tyčinku si tak oblíbí i ti, kteří běžné tyčinky tohoto typu nemají rádi, včetně menších dětí.

Tyčinky Fit jsou chutným a čistě přírodním zdrojem energie. Na rozdíl od klasických sladkostí nasycených rychlými cukry, působí jako zdroj kvalitní, postupně se uvolňující energie. Ocení je tak třeba i aktivní sportovci. Ty potěší také fakt, že mají nízký obsah tuku. Fit Fruit má navíc složení respektující standardy veganského stravování.

višeň
Díky lehce stravitelným bílkovinám slouží Fit Fruit jako skvělá vzpruha pro rychlou regeneraci sil. Obsahuje rovněž vlákninu – blahodárnou složku, kterou váš organismus ocení. Pokud chcete být ve formě, měli byste jí každý den konzumovat v dostatečném množství. Má vliv na správné trávení a zprostředkovaně též na stav imunitního systému a celkovou kondici.

Fit Fruit je skvělým průvodcem na letošní léto, získá si vás bohatou ovocnou chutí a svým vyváženým složením se stane rovnocennou složkou vašeho jídelníčku. Tyčinku najdete u všech hlavních maloobchodních prodejců potravin, nezapomeňte si jí přihodit k příštímu nákupu. Má praktické balení, snadno jí můžete mít po ruce v autě, kabelce, batohu na cesty, kufru…prostě na každém kroku. Vybrat si můžete jednu z 5 příchutí: višeň, meruňka, limeta, lesní ovoce a brusinka.

tyčinky Fit

brusinka, limetkaDalší informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

 

   

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina