ijournal.cz

Pozvánka na DSA Mezinárodní vánoční festival 2018

red Zdroj: www.dsaprague.org 23.11.2018 Aktuality a pozvánky, Festivaly

Datum: neděle 25. listopadu 2018, od 10 do 16 hodin

Místo konání:  hotel Hilton, konferenční sál, Pobřežní 1, Praha 8

Vstupenky na www.ticketstream.cz

Asociace partnerů diplomatického sboru (DSA) pořádá i v letošním roce tradiční VÁNOČNÍ FESTIVAL. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se se zvyky, výrobky a pokrmy z mnoha různých zemí a zároveň nakoupit originální vánoční dárky. Přijďte v neděli 25. listopadu 2018 do hotelu Hilton, Pobřežní 1, Praha 8. Akce se koná v konferenčním sále od 10 do 16 hodin. Veškerý výtěžek bude věnován českým charitativním organizacím.

Asociace partnerů diplomatického sboru (DSA) pod záštitou první dámy Ivany Zemanové Vás opět srdečně zve na dobrodružnou cestu více než čtyřiceti mezinárodními komunitami a zeměmi po celém světě.
DSA_2018Diplomaté zpravidla v národních krojích budou na stáncích v konferenčním sále hotelu Hilton prodávat typické produkty ze svých zemí. Každý stánek Vás dozajista uchvátí jedinečnou atmosférou a vůněmi země, kterou zastupuje. Nekonečná pestrost kostýmů, cizokrajné vibrace, hudba a tanec jsou zárukou toho, že návštěva festivalu pro Vás bude neopakovatelným zážitkem a skvělou příležitostí k nákupu vánočních dárků. Vybrat si budete moci mezi delikatesami, hračkami, kosmetikou, módními doplňky, šperky, elektronikou i uměleckými předměty. Milovníci umění a tvořivosti si tak jistě přijdou na své. K vidění bude originální hedvábí, malování hennou či dekorativní vyřezávání. O nejmenší návštěvníky se v dětském koutku postarají zástupci hudební školy Music Academy of Prague. Děti budou mít možnost vyzkoušet si hru na různé hudební nástroje, sestrojit jednoduché perkuse a zazpívat si.  

DSA festival je jednou z nejatraktivnějších vánočních akcí v České republice a každoročně přitahuje tisíce návštěvníků. Veškerý výtěžek z akce je věnován českým charitativním organizacím v České republice. A proto si nenechejte si Vánoční festival ujít i Vy!

Asociace DSA zásluhou návštěvníků festivalu vybrala od roku 2007 přes 66 miliónů korun, převážně díky prodeji vstupenek a předmětů na stáncích, internetové aukci a také od soukromých a firemních dárců. Asociace DSA podporuje například nemocnice, hospice ale i dětské domovy a komunitní centra. Odkazem Associace během více než dvaceti let charitativní činnosti stále zůstává snaha o sblížení a přátelství mezi rozdílnými kulturami se záměrem podpořit méně privilegované občany České republiky

Podrobnější informace o charitativní činnosti a individuálních dárcích naleznete na webových stránkách asociace DSA: http://www.dsaprague.org/  a na síti Facebook: www.facebook.com/dsaprague

Chcete-li ušetřit čas i peníze, zakupte si vstupenku v předstihuza 100 Kč v síti Ticketstream www.ticketstream.cz (Vánočni festival) nebo za 150 Kč na místě v den festivalu. Děti mladší 12 let mají vstup zdarma.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.dsaprague.org