ijournal.cz

Postavte s námi Creative World v Chodouni a užívejte svůj aktivní odpočinek spolu s námi

red Zdroj: www.creativeworld.cz 19.4.2016 Koktejl, Významné osobnosti, veřejné projekty, Zábava

Náš příběh…

Jsme tým, který vybudoval v ČR první zábavní areál všemi smysly pro děti i dospělé. Náš areál potřebuje přírodu a větší prostor, než jsme získali na Zličíně v roce 2015. Tehdy jsme byli pyšní, že si náš koncept zábavy vybrala mezinárodní společnost IKEA po bok svých řetězců. Bohužel prostor u obchodního centra nám brzy přestal stačit a naši zákazníci – nejen rodiče s dětmi, chtěli více pohybu a těšili se na SMART prvky, které zapojují fyzickou sílu i mozek v jeden moment nezávisle na věku. To betonové prostředí Zličína a malý prostor neumožnily.

 CW 8

Příroda v Chodouni

Dnes už víme, že bez zahrady, našeho levandulového pole, prostoru pro pohyb, tvorbu a vyjádření se hudbou, tancem, zpěvem, poznáním i pohádkou to nedokážeme. Přestěhovali jsme se do Chodouně, 28km za Prahu. Do krásné přírody s levandulovým polem. Jsme hrdi na své know-how aktivní zábavy všemi smysly i zapojení českého kalendáře do programu. Každý měsíc v našem parku vypadá jinak, v zábavě, v pohybu, v tradicích i na stezkách.

CW 5 

Za skvěle odvedenou práci na farmářských slavnostech, které jsme v ČR vymysleli a 4 roky realizovali, jsme od ASZ ČR získali darem krásné pozemky u dálnice Praha Plzeň (D5). Cílem je vybudování jedinečného parku s hlavní tématikou národního bohatství. PIVO, VÍNO, OBILÍ, SVÁTKY A TRADICE, ČESKĚ POHÁDKY A LEGENDY v kvízech, hádankách a šifrách, chutí, hmatem, čichem i poslechem. To je zábava v CREATIVE WORLD.  Uhádne běžný český muž koření, které patří do piva či vína? Pozná česká žena bylinky, které patří k Velikonocům, Masopustu nebo Posvícení? Poznají české děti příběhy českých domů, šlechtických rodů nebo venkova?

 CW 4

Náš investor nám uprostřed stěhování sdělil, že už nemůže podporovat rozvoj Creative World. Zůstali jsme se složeným areálem, stavebním projektem, pozemkem a levandulovým polem s 30 000 levandulemi v bio kvalitě, které jsme zakoupili, bez prostředků.

POMOZTE NÁM ZNOVU POSTAVIT CREATIVE WORLD. VE VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ NA ZNOVUPOSTAVENÍ CREATIVE WORLD, KDY JSME OSLOVILI DESET FIREM, JSME ZÍSKALI NABÍDKU POSTAVIT CREATIVE WORLD, UPRAVIT PARKING (a naplnit všechna nařízení ze strany úřadů!) A VYTVOŘIT ZAHRADU PRO ODPOČINEK A ZÁBAVU ZA 3 500 000 Kč. POMOZTE, PROSÍM A STAŇTE SE NAŠIMI ZÁKAZNÍKY SE SVOU RODINOU.

Naším čestným partnerem je ADRA.

Číslo účtu pro Crowd Sourcing: 600 005 55 35/7940

Vyberte si svůj oběd z českých farem, kreativní balíček, kterým společně vytvoříte se svými nejbližšími dekoraci pro svůj domov nebo vstup na stezku národního bohatství za odměnu. Zažijete legraci ale i hrdost na předky, kteří nám tu nechali krásné bohatství a kulturní dědictví. Budete hlavním hrdinou svého příběhu. Čeká vás jen aktivní zábava. Tvorba, poznání, pohádky i relax a skvělé dobroty z českých farem včetně jejich příběhů. Vyzkoušíme vaše znalosti čichem, hmatem, chutí, poslechem i pohmatem. Odpočinete si u jediného levandulového pole v ČR, nemusíte jezdit tisíce km do Provance či Černé hory. Vraťte se na chvíli do dětských let. V Creative World.

Creative World 1

Více o Creative World – co za získané peníze!

Na pozemcích 60 000m2, které jsme získali darem od ASZ ČR, chceme nejen postavit CREATIVE WORLD ale za pomoci dotací EU, které jsme nikdy nečerpali, a zapojením nových investorů, vybudujeme vedle levandulového pole biotop s pláží a kouzelnou zahradou i sadem, pohádkové nádraží u areálu, protože k nám vede jednokolejka ze Zdic, dále chystáme SMART stezku pro dospělé, která zahrne prvky COOL faktoru i opravdu náročné detektivní příběhy a kvízy z oblasti českých legend, pověstí, příběhů českých domů, pohádek, národního bohatství a kulturního dědictví.

Zdravý životní styl z České republiky i Indie

Chystáme manufakturu k výrobě vlastního mýdla, parfému či oleje do koupele, který si zde budete moci na poli natrhat a v dílně vyrobit. Ale také netradiční ubytování v pohádkových domečcích a levandulovém penzionu. Protože šíříme již šest let zdravý životní styl a přinášíme produkty z českých farem ASZ ČR a také příběhy jejich rodin, obohatili jsme náš koncept také AJURVEDU a chceme českým rodinám i mladým lidem přinést klid a zdraví v podobě Ajurvédských masáží a více z této 5000 let staré nauky o životě. Těšte se s námi ze života. Nenechte se uštvat dnešním stresujícím tempem, nestyďte se vrátit se do dětských let, kdy jsme ještě bez studu a naučených pravidel, byli sami sebou.

Tabulka ocenění pro malé přispěvatele:

100Kč -  podpis na Zdi cti a radosti v areálu CREATIVE WORLD

150Kč – Levandulová limonáda na uvítanou v areálu CREATIVE WORLD

200Kč – oběd z čerstvých produktů českých farem v CREATIVE WORLD

250Kč – kreativní balíček v hodnotě 69Kč v CREATIVE WORLD

300Kč – vstup na Stezku národního bohatství v CREATIVE WORLD

500Kč – dva obědy čerstvých produktů českých farem v CREATIVE WORLD

1000Kč – oběd z čerstvých produktů českých farem pro celou rodinu (4 osoby) v CREATIVE WORLD

 

Každý, kdo pomohl CREATIVE WORLD areálu, bude navždy podepsán na „ZDI CTI A RADOSTI“.

Najdete nás na Facebooku a Instagramu.

www.creativeworld.cz (v následujících dnech bude spuštěn upravený web) 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.creativeworld.cz