ijournal.cz

Jedno dražé – dvě příchutě. Jedinečný moment překvapení během mlsání díky nové edici Tic Tac® Mixers

red Zdroj: Ferrero Group 19.4.2016 Gastronomie

Oblíbená značka Tic Tac® potěší všechny milovníky osvěžujících bonbónů speciální letní limitovanou edicí Tic Tac® Mixers, díky níž zažijí první inovativní transformaci chutí. Jedna příchuť se po chvilce změní v druhou přímo v puse. Zažít můžete rovnou dvě varianty letní proměny – Cherry > Cola a Peach > Lemonade. Jedinečný moment překvapení bude navíc k dostání v malém (18 g) i větším (49 g) balení, které bude snadné mít kdykoliv po ruce i na těch nejdobrodružnějších letních výpravách.

 Cherry_Coke_(2)Peach_Lemonade

Nová limitovaná edice Tic Tac® Mixers umožní všem milovníkům Tic Tac® bonbonů zažít jedinečný moment překvapení, a to hned ve dvou variantách. Lahodná příchuť cherry se v průběhu mlsání změní v oblíbenou příchuť coly. Pro příznivce svěžích příchutí je připravena druhá varianta peach – lemonade, která se skvěle hodí do sluncem prozářených letních dní.

Inovativní technologie transformace chutí využívá jedinečný výrobní postup vrstvení, který umožňuje každý Tic Tac® potáhnout více než stovkou tenkých vrstev. Díky technologii výroby je pak zaručena vysoká stabilní kvalita každého kusu dražé, která přináší jedinečný chuťový zážitek charakteristický jedině pro  Tic Tac®. Netradiční přeměnu chutí si budete moci vychutnat jak v menším 18g balení, které se vejde do každé kapsy, tak ve větším 49g balení pro pořádné mlsaly.

Letní limitovaná edice Tic Tac® Mixers jedinečných krabiček přinášejících moment překvapení bude v obchodech k dostání od května do vyprodání zásob ve dvou samostatně prodávaných příchutích Cherry > Cola a Peach > Lemonade.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group