ijournal.cz

Petr Rychlý si pořídil malý domek!

red Zdroj: TV Nova 20.4.2020 Celebrity
Oblíbený herec a televizní bavič Petr Rychlý nechá nahlédnout do své zahrádky, a tak trochu i do svého soukromí. Ukáže svůj nový malý domek, ve kterém si rád popíjí svoji oblíbenou malou kávičku!

Rychlý

Mám skvělou ženu a ta rozdělila naši domácnost. Jednoho dne řekla, že ona má vnitřky a já venky. Já jsem za to ale radši, nesnáším zvuk vysavače a jsem venku rád,“ říká Petr, který neztrácí ani v době koronavirové pandémie dobrou náladu. Jestli tím jeho paní chtěla předejít ponorkové nemoci, nedodává. Jak je z videa patrno, Petr si udržuje navzdory současné situaci pozitivní mysl. Snaží se jí nakazit i ostatní. Nabádá k tomu, aby nad krizí neplakali a všímali si krás české přírody, která se právě probouzí k životu.

 

Publicistický pořad Nova je s vámi se zabývá současnou situací kolem pandemie koronaviru. Jeho součástí jsou rozhovory s odborníky, kteří přibližují divákům nové skutečnosti související s tématem, i vstupy známých televizních tváří, které s diváky sdílejí svůj pohled na věc. Nova vybízí i samotné diváky k tomu, aby s ní sdíleli své příběhy. Videa mohou nahrávat  novaplus.cz: https://novaplus.nova.cz/jsem-na-nove/formular nebo posílat své dotazy na e-mail novajesvami@nova.cz.

 
Více uvidíte v dnešním dílu pořadu Nova je s vámi, který bude zaměřen na téma přírody a české krajiny.

Pořad Nova je s vámi v pondělí ve 21:15 a ve středu a v pátek večer ve 21:35 na TV Nova!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova